Edengrad

Edengrad

View Stats:
Edengrad > General Discussions > Topic Details
Klusek Dec 18, 2017 @ 5:33am
Uwagi po powrocie - Klusek
 1. Wchodząc do schronu pokazuje 2 wykrzykniki na minimapie(Millick oraz pielęgniarka Hakura[?]), natomiast gdy porozmawiamy z Martinem te wykrzykniki znikają ale questy dalej można odebrać.
 2. Jeżeli postać ma dla nas zadanie(na przykładzie Millicka) to nie pokazuje się żaden znaczek nad NPC.
 3. Opis leków i innych przedmiotów do regeneracji HP nie pokazuje ile pkt przywracają.
 4. W zadaniu "Pantofel i Szczury" wejście do jaskini jest źle zaznaczone - pokazuje nowoczesne drzwi(do schronu? ale nie można ich użyć) a wejście do jaskini jest na lewo od nich.
 5. Po naciśnięciu "Reset Umiejętności" zrestartowało mi wszystkie umiejętności(każde drzewko - może lepiej dla każdej profesji zrobić oddzielny reset?) ale nie oddało mi punktów za samouczek(pominąłem go). Może w każdym drzewku powinna być prosta, permanentna umiejętność, która pozwala zdobywać doświadczenie by rozwijać daną zdolność - np. robienie ogniska, pieczenie mięsa, ścinanie drzewa, robienie gwoździ, wytwarzanie prosty bandaży, tworzenie materiału, itd. Pozwoli to uniknąć sytuacji gdy gracz wybierze zły skill i zablokuje się przez to na kilkanaście poziomów.
 6. Brakuje mi nazw przy stołach rzemieślniczych - nie wiem czy to alchemiczny, kowalski czy jaki tam jeszcze jest :D Strasznie nieintuicyjnie musiałem szukać warsztatu kowalskiego.
 7. Przydałoby się podzielić mapę na kilka obszarów i wyświetlać nazwę gdzie się znajdujemy nad minimapą - coś ala callouty w CSie( https://i.imgur.com/UVL7Hb3.jpg ). Teren z namiotami przy bazie - "Opuszczony kemping"; Farma wiatraków przy Zeusie - "Farma wiatraków"; Pole ze zmutowanymi psami - "Psie pole";
 8. Po ścięciu drzewa nagle wyrasta nowe(nie da się go ściąć ani nic zebrać z niego), które blokuje możliwość zebrania ściętego drzewa.
 9. W oknie talentów brakuje opisów przedmiotów - szczególnie w przypadku mikstur to przeszkadza gdyż nie wiem jakie buffy dają.
 10. Wydaje mi się, że wydobywanie żelaza powinno być drugie względem pozycji w drzewku zaraz po wydobywaniu węgla.
 11. Przenosząc rzeczy do innego kontenera wygodniej by było gdyby automatycznie ustawiała się maksymalna ilość jaką mamy zamiast 1 sztuki.
 12. W kontenerach(szczególnie w depo) powinna pojawić się opcja sortowania taka jak jest w eq.
 13. Słaba maczeta do wytworzenia potrzebuje: 2x węgiel, 2x sztabka żelaza, 2x sztabka żelaza - zamiast 4x sztabka żelaza :D
 14. Często aktywna umiejętność siekiery - 2 i 3 - nie zadawała obrażeń potworom pomimo, że trafiałem w nich :v
 15. Pojawił się zmutowany pies widmo - nie mogłem mu zadawać obrażeń a on mi mógł.
 16. Literówka w okno talentów -> Przetrwanie -> "Oczyszczone mięsTo"

Dalsze błędy, które znajdę będę doklejać w tym wątku :P
< >
Showing 1-7 of 7 comments
Atypowy**Kij Dec 26, 2017 @ 2:18pm 
Znalazlem jeden bład przez który musiałem wyłączyć grę, gdy zobaczyłem że nie dam rady zabić tego androida co wyjebał całą wioskę podczas ucieczki coś mnie zblokowało i cofnelo do androida. On się ruszał w miejscu a moja kamera była skierowana na niego. Nic nie mogłem zrobić tylko wyjść.
Atypowy**Kij Dec 26, 2017 @ 2:21pm 
I bez kitu z tym resetem umiejętności tragedia, człowiek czyta przewija itd rozwija te umiejętności 10min coś źle zrobi i koniec... do tego w umiejętności walki nie jest wszystko przetłumaczone na polski.

Jak coś nie wiem czy te błedy były zgłaszane, po porost będę pisał co zauważyłem.
Ad. 1 - możesz opisać na jakim stadium postępu w zdaniach miałeś ten błąd? Sprawdziłem właśnie na postaci która już trochę istnieje i na postaci zrobionej dziś pod testy. Status zadań nie zmienił się po rozmowie z Martinem.

Ad. 7 - obszary na mapach już teraz mają swoje nazwy i wyświetlają się w formie ♥♥♥♥♥ w górnej-środkowej części ekranu kiedy wkracza się na nowy teren. Możemy zobaczyć jak by to wyglądało przy mapie. Mało ważna, ale słuszna propozycja. ;)

Pozostałe rzeczy albo mieliśmy już wklepane w bug trackera, albo po sprawdzeniu zrobiłem to teraz. ;] Dzięki!
Klusek Jan 3, 2018 @ 5:22am 
Ad. 1 - niestety wszystkie screeny usunąłem ale wydaje mi się, że były to zadania po powrocie z samouczka od Boba. Możliwe, że jedno z zadań do odebrania to musiałem zdobyć 10 fiolek dla Haruko.
Originally posted by Klusek:
Ad. 1 - niestety wszystkie screeny usunąłem ale wydaje mi się, że były to zadania po powrocie z samouczka od Boba. Możliwe, że jedno z zadań do odebrania to musiałem zdobyć 10 fiolek dla Haruko.
Spoko, już wyjaśnione. Mamy repro, jest zgłoszone i czeka na poprawkę. ;)
󠀡 Sep 30 @ 3:13pm 
nice
< >
Showing 1-7 of 7 comments
Per page: 15 30 50

Edengrad > General Discussions > Topic Details