Tato hra je nyní dostupná ve službě Steam!

Děkujeme za vaši pomoc, díky které byla tato hra vybrána pro distribuci ve službě Steam. Více informací a odkaz na stránku hry v obchodě lze nalézt níže.

Služba Steam Greenlight končí. Pro více informací o tom, jak vydat produkt ve službě Steam si přečtěte tento příspěvek na blogu.
WazHack
Bought on desura.
I bought this game on desura and I'm wondering if I will be able to get a steam key. I really would like to play this on steam as I am hating how you HAVE to be online on desura to play games like this, I play this usualy on my laptop so I'd love to have this game on steam to play it on the go. Please respond if I'l be able to get a steam key or not.
Naposledy upravil Whazup4341; 17. úno. 2014 v 16.47
< >
Zobrazeno 12 z 2 komentářů
Waz  [vývojář] 17. úno. 2014 v 17.19 
Yes. You need to "Connect" your Desura version to the web version, as it is via that web version that you can get a Steam key. This is the connect link:

http://www.desura.com/games/wazhack/connect

I'm currently pushing out the keys in batches, so it takes a few yours after that for you to get an email about your Steam key.
Ok so I dont have to keep looking on the wazhack page after I've connected my desura version to the web version, I'l check my yahoo inbox later on today and tomorow, if its not there tomorow I'l msg you back. :) Thx
Naposledy upravil Whazup4341; 17. úno. 2014 v 17.50
< >
Zobrazeno 12 z 2 komentářů
Na stránku: 15 30 50