Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband

Ottoman Scenario V2.51
RethXia Mar 29, 2017 @ 4:40pm
Geliştirme için fikirlerinizi beyan edin.
Modu gerçekten çok beğendim ve geliştirilmesi için Geliştiricilere AR-GE şeklinde fikirlerin ulaştırılması içim bu başlığı açmış bulunmaktayım. Fikirlerinizi detaylı ve anlaşılır bir dil ile aktarırsanız herkes için iyi olur.
< >
Showing 1-9 of 9 comments
LUDEN$ Mar 30, 2017 @ 8:01am 
modu 32 bit de çalışacak duruma getirsinler biz fakırık :/
RethXia Mar 30, 2017 @ 3:25pm 
Originally posted by BUROCK:
modu 32 bit de çalışacak duruma getirsinler biz fakırık :/
Günümüz şartlarında artık 64Bit standart haline gelmiş durumda, yapıcaklarını zannetmem.
BerkayF Apr 21, 2017 @ 10:03am 
Hocam hancıdan istediğin kadar asker satın alma modu vardı siz bilirsiniz o hangisiydi acaba? Her çeşit askeri alabiliyorduk.
Mabik2 Apr 26, 2017 @ 7:57am 
Kendi krallığımızı daha net özelleştirme hakkımız olsa keşke ve daha iyi gelir kaynaklarımız olsa ne bileyim arasiz filan alsak belli başlı köylerden veya kendimize ait köylere tarla kursak ordan para kazansak. Birde mb genel sıkıntısı çok asker az moral bu dengesiz oluyor bol askerim var ama moraller yerlerde. ayrıca yanımızdaki yoldaşlar kendilerini göreve yolladığımızda random sayıda asker ile gelseler hani gidip asker alsalar kendilerine sanki müttefik gibi onalrda kendi askerlerine emir verse veya onalrı komutan olarak atasak piyadeleri biri süvarileri biri yönetse bende okçularım falan neyim avrsa onu yönetsem yani kendi askerlerine onlar emir verse ama benim partime dahil olsalar onların kazandığı onların olsa çünkü lord yaptığın zaman sürekli yanında gezmiyorbirde moral otivasyonu ile uğraşıyoruz belki lord değil de lordan önce onları bana bağlı konutan yapsam gibi :)
İLKAN May 7, 2017 @ 8:00am 
ya o değilde daha kaliteli bekliyodum aq
Mabik2 May 7, 2017 @ 11:40pm 
Originally posted by İLKAN:
tam olarak neyi
RethXia May 10, 2017 @ 5:14am 
Originally posted by İLKAN:
Açıklayıcı şekilde ne olması gerektiğini yada neler beklediğinizi yazarsanız daha iyi olur.
Maximiliano Jun 2, 2017 @ 1:28am 
bence kendi askerlerimizi tasarlaya bilmeliyiz
The Courier Jun 3, 2017 @ 10:31am 
cami yapılmalı ve diğer oyuncular için ingilizce dil desteği gelmeli
< >
Showing 1-9 of 9 comments
Per page: 1530 50