Představujeme
Sběratelské karty služby Steam jsou virtuální karty, které můžete získat hraním her ve službě Steam. Sady karet mohou být přeměněny v herní odznaky a předměty, se kterými lze obchodovat v komunitě služby Steam.
Sbírejte karty
Pro získání sběratelských karet si zahrajte některou z her, které mají sběratelské karty. První polovinu sady karet získáte během hraní, druhou díky své sběratelské zdatnosti.
Zobrazit zúčastněné hry, které vlastníte
Vytvářejte herní odznaky
Jakmile nasbíráte sadu karet, můžete z ní vytvořit herní odznak. Stejně jako stávající odznaky jsou i tyto provázány s Vaším účtem a zobrazují se na Vašem profilu. Na rozdíl od současných odznaků můžete díky vytvořeným herním odznakům získat položky, se kterými lze obchodovat, jako například emotikony, pozadí na profil a kupony. Zvyšte úroveň svého odznaku opětovným shromážděním sady karet a získejte tak více položek.
Zvyšte si úroveň
Všechny odznaky nyní mají XP, které přispívají k Vaší úrovni ve službě Steam – ta shrnuje Vaši sbírku odznaků. Úroveň jiného uživatele ve službě Steam můžete zjistit najetím myší na jeho avatar. Zvyšováním úrovní získáte neobchodovatelné položky, jako jsou například přehlídky na profilu, místo navíc v seznamu přátel a další.
Získejte odměny za vytváření odznaků
Během vytváření odznaku obdržíte náhodné odměny ze sady položek souvisejících se hrou. Lze s nimi obchodovat a jsou použitelné jen tehdy, pokud je vlastníte.
Pozadí profilu
Přizpůsobte si svůj profil pomocí obrázku na pozadí.
Kupony
Můžete získat slevový kupon na hry nebo stáhnutelný obsah (DLC).
Emotikony
Emotikony můžete použít na jakémkoli místě ve službě Steam, kde lze psát – jako například v konverzacích, diskuzích či na profilech.
Přehlídky na profilu
Vyberete si, čím se chcete na profilu pochlubit. Co je na Vás jedinečné? Na základě Vaší úrovně ve službě Steam si můžete upravit svůj profil pomocí přehlídek. Pochlubte se svými oblíbenými hrami, položkami k obchodování, modifikacemi ve Workshopu, položkami ve službě Greenlight nebo třeba svými oblíbenými snímky obrazovky…
a další.
Pochlubte se
Pochlubte se svými odznaky, úrovní ve službě Steam a hraním her na svém novém profilu a miniprofilu.
Vystavte odznak
Vyberte odznak, který se zobrazí v horní části Vašeho profilu a v mini profilu viditelném při najetí myší nad Váš avatar.
Aktualizovaný profil
Profil je vizuálně obměněn a více se soustředí na Vaše hraní a činnost ve službě Steam. Díky přehlídkám si také můžete vybrat, co si na svém profilu vystavíte.
Nedávná herní aktivita
Hraní her, achievementy a Vaše příspěvky do herního obsahu se v blocích zobrazují v Nedávné herní aktivitě.

Vaši přátelé se mohou jednoduše podívat na to, co právě hrajete a jak se Vám daří.