The Talos Principle

The Talos Principle

194 ratings
The Talos Principle Türkçe Yama
 
Rate  
Favorite
Favorited
Unfavorite
Other: Language
File Size
Posted
0.172 MB
Jul 29, 2015 @ 10:29am
1 Change Note ( view )

Subscribe to download
The Talos Principle Türkçe Yama

Subscribed
Unsubscribe
Description
The Talos Principle Türkçe Yama Oyunceviri.com tarafından hazırlanmıştır.

Türkçe yama oyunun 244371 sürümüne göre hazırlanmıştır.

Yeni çıkan güncellemelerle birlikte kısmi olarak çevirilmemiş kelimelerle karşılaşma ihtimaliniz olabilir ancak hikayeyi etkileyecek metin bulunmayacaktır.

Mod ile ilgili görüş, öneri ve teknik destek için lütfen web sitemizi kullanarak bize ulaşın.

Modun yüklenmesi için Abone Ol butonuna tıklayın ve Moddable oyunu başlatın. Yeni içerik bulundu mesajı alacaksınız. Yükleme işleminden sonra oyunu yeniden başlatın.


Proje Yöneticisi
Ömer Yiğit

Çevirmenler
Ömer Yiğit
Muhammet Topçu
Emirhan Karasu
Evren Aydın

Programlama/Test/Entegrasyon
Ömer Öz


Hepinize iyi oyunlar.
< >
148 Comments
zabazilango 10 hours ago 
dlc'ler çeviriye dahil mi?
berquLes Apr 13 @ 3:09pm 
emeğinize sağlık
Coramoor  [author] Apr 6 @ 5:49am 
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim :) Keyifli oyunlar dilerim.
Kokrose Moon Mannix Apr 6 @ 4:26am 
@ SPHENIX Sağol :D Moddable versiyona girmedim, normal oyuna girerken de mod hakkında herhangi bir yazı çıkmadı direk ana menü ekrana geldi, başarım kazandım sıkıntı çıkmadı
SPHENIX Apr 6 @ 4:10am 
@Kokrose Moon Mannix Başarım kazanabiliyor musun ? Sende de o mod yazısı çıktı mı? İyi eğlenceler bu arada :)
Kokrose Moon Mannix Apr 5 @ 11:43pm 
İlk başta oyun içindeki ayarlar menüsünden dil seçeneğini değiştiremiyordum oyun izin vermiyordu dili değiştirmem için oyunu kapatmam gerektiğini söylüyordu, bir iki değişiklikten sonra ana oyunun içindeyken dil menüsünü açtığımda dili değiştirmeme izin verdi ve Türkçe seçeneğini ilk orada gördüm şu anda oyun Türkçe, neden sonra oyun açıkken dili değiştirmeme izin verdiğini anlamadım ama sıkıntı yok şu anki halinden memnunum, yorumlarınız için teşekkürler
SPHENIX Apr 5 @ 2:31pm 
Az önce denedim, ilk girişte modlanabilir versiyon vs birşeyler yazıyordu yanlışlıkla tamamını okuyamadan onayladım. Oyunu baştan başlattı ama değişen bir şey olmadı hala Türkçe devam ediyor. O yazı neden çıktı anlayamadım. Modu kurmadım halbuki.
Kokrose Moon Mannix Apr 5 @ 8:32am 
Eğer sizde Türkçe uygulanabiliyorsa benim ayarlarımda sıkıntı var, biraz uğraşıcam sanırım. Menü ve oyun içi yazılarının Türkçe olması için gerekli şeyleri yaptığımı düşünüyorum ama olmadı. Ayarlarımı detaylıca incelemem gerekiyor gibi görünüyor, yardımınız için sağolun çok teşekkürler en azından sıkıntının bende olduğunu farkettim :)
Coramoor  [author] Apr 5 @ 7:39am 
Şu anda denedim, atölye içeriğine abone olmadan, modlanabilir sürümü açmadan gayet düz bir biçimde türkçe dil seçeneği mevcut. Türkçe dili steam mağaza sayfasına yazmamışlar sanırım, ben de göremedim. Türkçe sadece yazı dilinde mevcut, seslendirme diline bakıyor olabilir misiniz acaba?
Kokrose Moon Mannix Apr 5 @ 6:04am 
Steam ayarlarından dilimi Türkçe seçtiğim zaman oyun Türkçe olmuyor ve oyunun özellikler kısmındaki dil seçeneklerinde Türkçe seçeneği yok. Çekçe yama entegre edilmiş ve bu dilin yerleştirildiği mağaza sayfasında dil seçeneklerinde gösterilmiş. Türkçe entegre edilseydi bu dilin oyunda bulunduğu mağaza sayfasında belirtilirdi. Veya benim bilgisayarımda sıkıntı var, ondan ötürü bulamıyorum. Sizde şu anki güncelleme ile oyun Türkçe görünüyor mu, eğer sizde Türkçe ise kendi ayarlarımla uğraşıcam.