Recommended
0.0 hrs last two weeks / 21.0 hrs on record (19.6 hrs at review time)
Posted: Jun 26, 2016 @ 7:28pm

8/10

Mix Heroes of might and magic a Mount and Blade. Dvou her který zbožňuju.
Hra si bere z obou titulů podstatné prvky a sama hratelnost dál nerozvíjí.
Tahové souboje jsou okleštěné na kost, ovšem akční, rychle odsípají a možnost okamžitého výsledku je uplně zbytečná. Ještě jsem ji nepoužil. - takže je to dobré i ne. Záleží na pohledu.
Spravování vlastních jednotek je opět jednoduché, přehledné. Počet vylepšení jednotek je jen o fous větší než v Mount and blade a každou jednotku si můžete "oblékat" jako hrdiny v MaB.
Strategický prvek chybí. Výstavba hradů a podobné maličkosti tu nenajdete (jeden hrad - o jedno místo v družině navíc)

To co táhne hru, nebo by ji táhnout mělo - je příběh. Kvanta příběhů. Celá hra je neskutečně ukecaná - a pro alespoň pro mě, minimálně nudná. Většinou se moc dobře bavím. A hlavní příběh? Plný intrik, zvratů - i když občas předvídatelné klišé (to už se dneska píše všude) - prostě zábava. Hra vás dost často sama donutí k věcem, které by jste tak udělat ani nechtěli. Občas ve vás probudí pocit podvraťáka. Možnosti volby hra občas nabízí, ovšem je to jen pocit pro vás, ovlivnění je minimální. Ale opět se to dobře okecá, takže vás to ani štvát nebude. Hra je prostě lineární.

Hraje se mi to dobře, bavím se u toho, nedávno dokonce vyšla čeština... není co řešit.