Recent reviews by Leszy

Swietny symulator. Smieszna fabuła pełna zabawnych nawiązaniań do filmów i postaci show biznesu. Ogromnym plusem jest , że nie jest prosta, więc nie wyklikamy jej w jeden wieczór. Na pewno do niej wrócę na jakimś wyjeździe z laptopem. Polecam
Posted October 2, 2016.
Jeśli szukasz gry na jeden lub dwa wieczory, to jak najbardziej. W Starships nie znajdziesz skoplikowanej strategii, czy zaawansowanej gry taktycznej. Całość gry ogarniesz po 2, max 3 rozgrywkach. Są poziomy trudności i sugeruję od razu zacząć od jakiegoś wyższego. Ja zrobiłem ten błąd i zacząłem od normalnego, a jak zwyciężysz szybko, to zobaczysz że gra nie ma wiele więcej do zaoferowania.

Przez pierwksze 5 godzin grało się doskonale - dlatego polecam. Potem gra staje się trochę nużąca.
Posted August 19, 2016.
Przeszedłem na X360 kupiłem na steamie. Nie będąc fanem zręcznościówek, ta ma swój klimat, co powoduje, że gra jest na prawdę urokliwa. Fantastyczna przygoda na kilka wieczorów.
Posted August 7, 2016.
Powinna dostać nagrodę za najbardziej idiotyczną grę na steamie. Przy jakimkolwiek zastaniowieniu myślisz - Matko co za bezsensowa gra i na co ja marunję swój czas, a najgorsze jest to że wciąga i siedzisz jak idiota i klikasz. Mając kikadziesiąt gier do ogrania pytam siebie Dlaczego zainstalowałem właśnie to? Jednak powinna dostać nominację, za: najlepsza oprawa klikania w LewyPrzyciskMyszki.
Posted August 7, 2016.
Bardzo przyjemna gra, o wysokiej grywalności. Rozrywka dość prosta, do przejścia w kilka godzin. Dostarczyła mi dokładnie tego czego oczekiwałem - nieskomplikowanej i dającej satysfakcję zabawy. Polecam
Posted July 31, 2016.
Quake 1 jest nieśmiertelny. Grywalność i przyjemność z unicestwiania potworów jest ogromna nawet w 2016 roku ;)
Posted July 23, 2016.