SooojkY
Miso   Presov, Slovakia
 
 
1 v 6 ezz kills
Currently Offline
Last Online 39 hrs, 15 mins ago

Recent Activity

1,176 hrs on record
last played on Nov 18
292 hrs on record
last played on Nov 13
765 hrs on record
last played on Nov 11
Hells Bells Sep 14 @ 7:13am 
99,999% logika v pici
=FLAK= ツ✔Tw3Xik✔ツ Aug 26 @ 8:47am 
Načítání ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ 99,999% CHYBA! Není možné tě odstranit ! Pošli tohle lidem u kterých nelituješ žes jej poznal. Pokud se ti to aspoň 4x vrátí . Jsi užasný kamarád

Hells Bells Jul 4 @ 4:13am 
Bageta (francouzsky baguette – proutek, hůlka) je druh pečiva, pocházejícího z Francie, které je neobvykle dlouhé v poměru ke své celkové velikosti. Běžná bageta je pět až šest centimetrů široká, tři až čtyři centimetry vysoká, ale může být až metr dlouhá. U čerstvě pečených baget je kůrka obzvláště křupavá.

Kratší bagety se dají velmi dobře použít pro přípravu sendvičů. Bagety se také dají nakrájet na malé krajíčky a použít jako obložené chlebíčky nebo jednohubky se šunkou, sýrem, majonézou, vajíčkem a dalšími vhodnými potravinami. Bagety jsou součástí tradiční francouzské kontinentální snídaně, při které se na krajíčky bagety maže džem a ty se pak máčí do kávy nebo horké čokolády.
Hells Bells Jul 1 @ 12:53pm 
👼 daddy's ❤💦🍆 little fidget spinner💫 when daddy 💞 feels horny he lifts 🚚 me up☝ and puts me on🔛 his huge 😩💦dick🍆 and I spin 🌀 and spin 🌀 whirrrrrr 😳😳I get🉐 so🆘 dizzy💫 but daddy💞 keeps spinning 💫 me untill I squirt⛲⛲ leaving me all wet💦 and his cummies 🍼🍼 are all inside💠 me😳 god I'm such a😳 spinny 😵dizzy😵😵 little slut for daddy!
ťa(weed)góóó Apr 20 @ 10:01am 
taky zivot :D