Batty The Apprentice
Monika Darth Raptor   Slovakia
 
 
Tomb Raider BioShock Predator Vader Dinosaurs Adventure Time TAW of Gumball Tattoos Colourful hair
MY FUCKBOOK PAGE
Currently Offline
Last Online 4 hrs, 35 mins ago
Let's always be stupid. Forever!

Hello from the dark side, I must've killed all the Jedi, can't say that I'm sorry for blowing up Alderaan. We could've ruled the galaxy as father and son. Hello from the dark side, do or do not, there is no try, it's just not real easy to keep building death stars it doesn't matter, it clearly doesn't stop the Empire anymore...

www.twitch.tv/battyamnesia
www.instagram.com/battyamnesia

NICKNAMES:
Batty Netopír Batsy Mumu Raptor Ty vole

Zopár dôvodov prečo sa mi lepšie hrá so susedmi Čechmi
čeština znie pekne a dobre sa počúva
Slovák dostane jednu hlavu a všetci majú zrazu cheaty
Slováci poučujú (existujú však výnimky)
Češi nevyzvedajú kde bývam lebo im to je jedno
pre Slováka náhoda neexistuje, ak umrie, je vždy za tým wall hack/aim bot

Viem, že existujú výnimky, s jednou žijem, a áno, zopár ich mám aj vo friendliste.

FAQ (FAK JÚ)
Na tej profilovke si ty?
Áno, na profilovke som vždy ja, okrem výnimiek keď to nie som ja.
Koľko máš rokov?
Ja neviem už...
Používaš teamspeak?
Áno, používam teamspeak ale to neznamená, že na teamspeak pôjdem s hocikým. Ak nemáš sexy hlas ako Bane alebo Vader, tak to na mňa ani len neskúšaj.. Teamspeak používam na komunikáciu v hre, nie na vykecávanie s cudzími. Len pre poriadok...
Máš skype?
Nie, nemám skype a nebudem ho mať.
Zahráš si CSko?
Mne je jednooooo. Pokiaľ tú hru emocionálne neprežívaš ako 13-ky s menštruačným syndrómom,keď pozerajú Titanic s tonou čokolády a zmrzliny v ruke, tak prečo nie.
Môžem si ťa pridať?
Môžeš, ale upozorňujem, že pravidelne mažem ľudí, ktorí sa mi ani len do správy neohlásia, haló ja som ten a ten a pridal som si ťa pre to a tamto.


Darčeky prijímam iba ak ste platili v naturáliách napr. ste vymenili sestru za kravu a tú kravu za steam darček, poprípade ste predali samého seba alebo maminu do otroctva alebo podstúpite verejno-prospešné práce v Uzbekistáne.


Možné dôvody prečo som si ťa vymazala
Nekomunikujeme (už) spolu
Nehráme (už) spolu
V prírode prežijú najsilnejší, v mojom zozname najkomunikatívnejší
Vytáča ma zlá gramatika, prosím, aspoň sa trochu snažte
Si slizký úchyl
Vymazala som si ťa preto, lebo môžem

Hry, ku ktorým sa vždy rada vraciam aj po ich prejdení
Tomb Raider (hociktorý, okrem šiesteho dielu)
Lara Croft and the Guardian of Light
Bioshock Infinite
Bioshock 2
Bioshock

Nie som si istá, či tieto info tabuľky vôbec niekto číta..

No a na záver ako by povedal Arthur Shelby: FOK OFF!

Peace is a lie.
There is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory my chains are broken.
The Force shall set me free.
Artwork Showcase
Seven heaven
2
Review Showcase
Rise of the Tomb Raider nadväzuje na udalosti z hry z roku 2013, ktorá odštartovala reštart celej série. Je táto náväznosť dobrá alebo zlá? Ak to vezmem z hľadiska príbehu, tak áno, bola som spokojná. Malo to ten správny tombraiderovský nádych. Čo sa však týka samotnej hry, tak mám veľmi zmiešané pocity. Začnem však pozitívnymi názormi nakoľko nerada začínam hneď tým, čo sa mi nepáčilo a nakoniec sa celá recenzia odvíja od týchto negatív a nachádzam pri písaní ďalšie a ďalšie. Rise of the TR prináša so sebou novú silnejšiu a zocelenú Laru a spolu s ňou mnoho noviniek v hre.

Tentokrát si tvorcovia odpustili multiplayer a nahradili ho zaujímavými výzvami (Challenges), kde jednotlivé pasáže hry prechádzate s tým, že treba dané výzvy splniť. Tak napr. ja som vyfasovala 3 headshoty, prejsť úroveň bez toho aby ma protivníci trafili a atď. Ďalej je tu novinka akési karty, ktoré dostávate počas hrania hry. Najprv som nevedela na čo sú a ako som zistila nevedeli to viacerí. No ale keďže som na to prišla napíšem o tom niečo. Spomínané Challenges majú viac módov, ktoré fungujú s týmito kariet. Pred spustením výzvy si vyberiete karty buď sami alebo si dáte náhodný výber kariet. A čo tie karty obsahujú? No samozrejme každá niečo iné, tak napr. skiny, alebo full update na zbrane a celkom ma pobavila karta, ktorá zväčší protivníkom hlavy takže headshoty rozdávate jedna radosť. Vďaka týmto challenges si teda môže hru zopakovať ale trošku iným spôsobom. Veľmi príjemná zmena, pretože MP nevyužil takmer nikto. Ďalej tu máme čoraz viac obľúbený crafting. Z rôznych predmetov, ktoré nájdete v hre môžete vyrábať šípy, liečivé bandáže (takže novinkou je i samotné healovanie) atď.

Ďalšou novinkou je výroba smoke-u (niečo pre CSkárov), výbušnín a máme tu i molotovov koktail. Čo ma naozaj potešilo je to, že tvorcovia si odpustili tú kopu interaktívnych ukážok z predošlého TR a je ich tu naozaj minimum. No a nesmiem zabudnúť to, že Lara sa môže potápať, čo mi predtým naozaj veľmi chýbalo, keď bola vo vode. Myslím, že som toho ešte dosť vynechala ale aspoň vám nepokazím kopec prekvapení.

Samotná Lara prešla takisto zmenami. Ešte pred tým ako hra vyšla som čítala, že na mimiku tváre použili novšiu techniku. Výrazy Lary boli super to súhlasím, mračila sa, v očiach jej bol vidieť strach atď. avšak ja som tam stále videla čosi navyše. Bohužiaľ ja som tam, najmä v ukážkach, videla viac samotnú Camillu než Laru čo ma zo začiatku veľmi sralo. Zvykla som si ale stále trvám na to, že Lara ako keby už v tvári nie je Larou ale Camillou. Samozrejme neberiem to ako dáke veľké negatívum ale toto je jedna vec, ktorá mi dokonca ani spávať nedala.

Čo ma na hre sklamalo je to, že veľmi veľa pasáží z hier bolo až príliš podobných tým z predošlého. Spomeniem teda iba jednu, ktorá sa odohráva na začiatku hry, pretože nechcem zbytočne spoilerovať. Samozrejme ako inak Lara sa tam potáca, drží sa za brucho, pretože asi má zase krámy ako v predošlom TR, potkýňa sa, kráča po bočnej stene skaly a vedľa vás je krásny výhľad na okolitú prírodu. Neviem ako vy ale mne to prišla ako veľmi nápadná kopírka scény na ostrove Yamatai kde sa objavil veľký titulok TOMB RAIDER. Samozrejme takýchto scén som tu objavila viacej ale niektoré môžu byť dôležitou súčasťou deja takže nechám to radšej tak. Ďalej sú tu bugy. Mne osobne sa stalo, že som spadla zo skaly pri vodopáde a ocitla som sa zrazu v močiari kde horela chata a nedalo sa z tade dostať. Nakoniec som zistila, že je to miesto, kade Lara prechádzala počas neskoršieho priebehu hry, len z opačnej strany.

V hre je neskutočne veľmi veľa vecí na zbieranie, takže ľudia, ktorí majú potrebu mať všetko na 100% to budú mať naozaj ťažké. Lenivcom však odporúčam, prehľadať toho čo najviac. Po prvé, primárna misia na vás bude čakať aj keby sa tam motáte dve hodiny ako ja a po druhé, mnoho vecí budete potrebovať na craftovanie a takisto sa vám navyšujú body potrebné pre skill points. Takže môžete si expiť Laru a neskôr v hre vám to môže byť dosť užitočné. Je tu takisto veľa jaskýň, ktoré ukrývajú poklady. Môžete ale nemusíte ich vyriešiť ale neviem či to robilo iba mne ale po vyriešení mi stále v ich blízkosti vyhadzovalo, že sa tam nachádza a "treba" ju vyriešiť. Zostávala som teda často zmätená, že či je ešte dáka iná v blízkosti alebo je to stále tá istá. Navyše k mnohým vám chýbajú potrebné nástroje ako napr. grapple axe, takže musíte sa tam vrátiť, na čo sa podľa mňa mnohá vykašlú a jednoducho sa tam nevrátia.

Ako celok však jednoznačne hru odporúčam a som spokojná. Hádanky boli ťažké (zas ako ktoré) a pri finálnom boji som sa potrápila. Prišlo i na nadávky a trieskanie do stola. Takisto je tu širšia ponuka zbraní, kopec noviniek ako napr. spomínaný crafting a samozrejme ani tu nechýbajú naozaj krásne scenérie. Bolo to proste super napriek negatívam, ktoré som našla a to je asi dôležité. Určite sa k hre ešte vrátim veľa krát.

Táto recenzia by zrejme vznikla až o dva roky, nebyť jednej osoby, ktorá mi hru darovala, takže ďakujem.

Recent Activity

413 hrs on record
last played on Jun 27
80 hrs on record
last played on Jun 24
5.3 hrs on record
last played on Jun 23
Lucinka ^^ Jun 3 @ 9:58am 
+rep <3 dokonalá streamerka O:)
Ing. Maverick Mar 26 @ 11:07am 
+rep The first game I played with this crazy bat we've won 16:0.

<3 it was on Cache, I still remember.
Yuri Tarded (Decz) Feb 21 @ 8:07am 
RU$AK Jan 8 @ 1:37am 
Haf
✪LuckyBoy2147|Powered by Intel Dec 31, 2016 @ 4:08pm 
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
✪LuckyBoy2147|Powered by Intel Dec 10, 2016 @ 11:30am 
+rep super stream :D