Recent reviews by reKez

Arcydzieło <3
Posted February 23.
Fajna gierka, a jeszcze bardziej fajna, kiedy masz świadomość, że julki z twittera mają ból dupy
Posted February 10, 2023.
No ku*wa cyberpunk
Posted December 9, 2020.
Ta gra stała się gównem, wszędzie jebani cheaterzy
Posted July 8, 2020.
ugh... skończyłem tą grę poniżej 20 godzin, posiedziałbym dłużej ale nie chciało mi się w kółko robić to samo, czyli: podbijać obozy bandytów, niszczyć wieże itp. początek gry mnie załamał, jak słuchałem ten dubbing polski i te teksty to miałem ochotę skip'nąć rozmowę lub wyłączyć grę. Miło było zabijać przeciwników z różnych broni, używanie taktycznych ataków, ale to było za łatwe. Grając na najwyższym poziomie trudności, było za łatwo, żadne wyzwanie z bossami, tylko jakieś wieże, które zabierały 50-100hp (ale już wysokim poziomie). Czasami dostawałem crashe, ale i tak miałem wyjebane bo grałem na siłę. Bardzo łatwo zdobywało się perki do rozwinięcia postaci, były zbyt op i przez to miałem wrażenie, że grałem na łatwym, za mało lokalizacji do szybkiej podróży, wkurwiało mnie to -.-...
Zakończenie gry to największe dno, spodziewałem się czegoś fajniejszego, a miast to, twórcy pokazują mi środkowy palec i cieszą się, że wyruchali mnie na hajs. Polecam tą grę, ale poniżej 50zł... powyżej tej kwoty to lepiej już kupić konto premium na pornhubie.
[Mam wyjebane na ludzi, którzy będą bronili tej gry mówiąc, że nie znam się, piszę gówniane recenzje czy zdechnę na raka]
Posted May 18, 2019.
Zdobyłem tą grę za darmo na humble, myślałem że dodaję kolejną grę do biblioteki, której nie będę grał ... Myliłem się, przeszedłem tą grę w 2,7 godzin i żadna gra, która dostałem za darmo nie dała mi tyle zabawy i relaksu. Szkoda, że ta gra jest taka krótka, bo po siedziałbym dłużej i grałbym ^^
Posted January 11, 2019.
Jeden z najgorszych DLC które posiam, fabuła chujowa, bogowie chujowi, skille ♥♥♥♥♥♥♥, budowle i NPC ♥♥♥♥♥♥♥, i największa wada, przeciwnicy mogą przechodzisz przez mury lub przez las. To DLC nie jest warte nawet złotówki -.-
Posted March 8, 2018. Last edited July 9, 2020.