0.0 hrs last two weeks / 182.4 hrs on record (40.7 hrs at review time)
Posted: Oct 14, 2016 @ 12:23pm

Polecam gorąco
szukam kogoś do zagrania multi
wymagane skype albo curse
12 Comments
krzysztof.ras Oct 16, 2016 @ 10:02am
ale dziadostwo powinni to naprawic a jak do tej pory nic nie robia ale pieniazki poszły
krzysztof.ras Oct 16, 2016 @ 9:57am
po patchu 2.6.1 i najnowszym dlc gra sie nie uruchamia.pomocy
michaljankowski2 Sep 2, 2016 @ 10:48am
Zgadza się,zadziałało! Dzięki Sharki.
Shark Sep 2, 2016 @ 9:41am
Ludzie dzisiaj udało mi się odpalić najnowszą wersję! Zrobiłem dokładnie jak niżej opisałem, krok po kroku i wszystko śmiga, nawet ze spolszczeniem!

"Zmień wersję językową na angielski (Steam -> prawy na CK -> właściwości -> język), usuń wszystko z Dokumenty/Paradox Interactive i powinno zadziałać, w razie czego, można jeszcze zobaczyć z (Steam -> prawy na CK -> właściwości -> sprawdź spójność plików gry). Jak gra się odpali, będzie po angielsku, ale bez problemu możesz zainstalować spolszczenie drugi raz, będzie działać!"
瀧人馬馬瀨 Sep 2, 2016 @ 7:47am
być może trzeba zmienić jezyk na angielski tak słyszałem
Shark Sep 1, 2016 @ 1:38pm
Jest jedno działające wyjście... prawy na CK (na Steamie), właściwości, beta i wybieramy wersje 2.5.2, ale niestety nie ma wtedy najnowszej wersji i nikt nie dostanie "raka" :(. Trzeba czekać na hotfixa!
michaljankowski2 Sep 1, 2016 @ 11:16am
Witam.Kasowanie nie pomogło.Czy ktoś ma jeszcze jakieś rady?I czy ktoś to może do nich zgłosił?
19-Radny Aug 30, 2016 @ 8:54am
Trzeba skasować gre ,skasować pliki gry z katalogu steam aps jak zostało coś, skasować pliki CK2 z folderu user tam gdzie są lokalne seve
I teraz najważniesze w katalogu użytkownicy (nazwa użytkownika) jest ukryty katalog
AppData w nim katalog local a enim katalog Steam z tego katalogu kasujemy cały folder(htmlcache) dopiero instalujemy grę i gra działa testowane na win 10 64bit
Gruby Aug 29, 2016 @ 8:08am
Ten sam problem. Nie pomaga zmiana języka, zintegrowanie plików ani próby odpalenia w innych trybach zgodności z systemem.

Jedyne co pomaga to powrót do poprzedniego patcha - wtedy gra śmiga tak jak wcześniej. Trzeba poczekać na jakąś łatkę najwyraźniej.
wrocek_pl Aug 29, 2016 @ 7:40am
Mam ten sam problem. Ładuje grafikę i koniec.