Recent reviews by Radoras a.k.a. Zordon

1,312.2 hrs on record (946.3 hrs at review time)
CS:GO Review
To właśnie tutaj nauczyłem się najwięcej języka rosyjskiego. Moim zdaniem najlepsza tego typu aplikacja na rynku.
Posted December 27, 2017.
W pierwszym więzieniu przesiedziałem prawie 90 dni (oczywiście tych w grze xD)... Tak wiem. Bardzo długo, ale nie chciałem korzystać z poradników, a po obczajeniu co i jak w następnych więzieniach wychodziło już coraz lepiej. :) Jeszcze nie przeszedłem wszystkich podstawowych więzień, ale już z czystym sumieniem mogę polecić tę grę. Jest tutaj masa różnych przedmiotów z których można utworzyć inne, oraz możliwość interakcji z innymi współwięźniami. Gra jest naprawdę bardzo dobra i warta zagrania, jednak brakuje mi w niej jakiegoś dalszego rozwoju. Nie wiem, czy "the escapist" jest nadal rozwijana, ale ma naprawdę wielki potencjał, który możnaby jeszcze lepiej wykorzystać. Takie proste rzeczy jak nowe zadania, przedmioty, czy tryb multiplayer sprawiłyby, że od gry można by w ogóle nie odchodzić (tak jak przy pierwszej rozgrywce). Nie mniej gra warta polecenia. Nie żałuję wydanych na nią pieniędzy. Polecam i wielki szacun dla osoby, która wpadła na tak prosty a jednocześnie genialny pomysł. :D
Posted June 17, 2016.
Gra bardzo wciągająca (aż za bardzo) musiałem ją usunąć, żeby nie zostać no-lifem. xD Jeżeli masz czas na granie i nie przeszkadza Ci to, że posiedzisz w późniejszych fazach gry praktycznie kilka godzin (w każdej wolnej chwili) dziennie na klikaniu, to jak najbardziej polecam. ;) Ja osobiście mam bardzo dużo nauki na studiach i chcę się zająć jeszcze innymi rzeczami, więc podjąłem ten krok i się jej pozbywam (najlepiej raz na zawsze). Nie mniej nie jest to powód na negatywną ocenę gry, gdyż jako że wciąga, to nie może być zła. ;)
Posted March 5, 2016.