Recent reviews by ede

Jedna z lepszych gierek kooperacyjnych w jaka mialem okazje zagrac. System pozwalajacy zarobic nam na walute (zmuszajac nas) do dluzszej gry nie rozkazuje nam wydawac realne pieniadze na postacie dostepne w grze. Gra nie jest jakos czesto updatowana ale kazdego roku dostajemy nowe postacie, sezon, mapy.

Jak dla mnie idealna aby wydac te 50 zl :)
Posted November 24, 2018.
Według mnie doskonale pokazane uniwersum zombie i fizyka w jednym.

Jeden z lepszych survivali z jakimi miałem doczynienia :)
Posted October 22, 2018.
Musze przyznać ze po tylu latach studio w końcu się ogarnęło i stanęło na nogi. Kiedyś w tej grze mogliśmy ujrzeć głównie system p2w, złą optymalizacje, dobieranie graczy do wyższych poziomów itp. Dzisiaj mamy dosłownie nowe Survarium które zasługuje na pozytywną ocenę. Po wejściu do gry mam zamiar zostać na bardzo długi czas. Zauważyłem że większość osób wypowiadających się na temat tej gry piszą głównie że gra ma cholernie złą optymalizacje i dalej się utrzymuje w tej grze p2w, jestem w szoku co narkotyki robią z takich ludzi że aż tak bardzo im się wzrok psuje.

Gra dodała nam opcje dobierania graczy od naszego posiadanego Tieru i poziomu postaci, system umiejętności pozwalający nam na bycie lepszym strzelcem, tankiem itp aż kusi do nabijania dalszego lvl'a. Co do samego w sobie p2w sam z własnego doświadczenia napiszę że nie spotkałem się jeszcze z osobami posiadające wykupioną broń, bo owszem można taką ową broń wykupić lub wydropić ze skrzynek ale czy warto? Bronie wrzucone do sklepu posiadają jedynie zamontowane trzy dodatki które możemy sami odblokować po 1h grze do naszych broni. Broń czy też pancerz zakupiony daje dosłownie te same statystyki z armorów które możemy za bardzo niską cenę kupić w sklepie. Nie widzę w tej grze już p2w a jedynie płacz osób które nie potrafią w tą ową grę grać.

Sam przyznam że wydropienie takiego bowiem AK74N jest dość drogie i nie opłacalne, po wydaniu około 2k golda nawet ten ak'ach mi nie wyleciał chociaż mogłem go kupić ale po co? Skoro w chwile mogę zrobić z ak74M taką samą broń co Akacz wspomniany powyżej.

Osobiście polecam wrócić lub spróbować zagrać w tą grę :) Twórcy zrobili kawał dobrej roboty i widać że o grze nie zapomnieli po samych Eventach lub aktualnych aktualizacjach. Coś czuje że gra idzie w dobrym kierunku.
Posted May 28, 2018.
Jeden z lepszych emulatorów WarZ jaki miałem okazje zagrać. Infestation The NewZ to odnowiony WarZ z większym rodzajem broni, Pojazdów, Kamizelek itp. Newz nie jest do końca takim survivalem jakiego byśmy chcieli, gra skupia się na deathmatchu czyli zresp się i walcz. W każdej dostępnej nam lokacji na mapie mamy od razu dostęp do dużej ilości broni itp, właśnie dzięki temu gra wciąga nas na dłużej. Gra oferuje nam duży i rozbódowany świat, po brzegi wypchany ciekawymi lokacjami i zombie, ale nie zapominajmy również o graczach, gdyż jest to gra multiplayer.

Produkcja ta ma dwa minusy.

- Spory loot.
- Po śmierci respimy się w tej samej lokacji.

Oficjalnie polecam spróbować samemu doświadczyć emocji która wywołuje ta gra.
Posted June 2, 2017.
Na pewno wielu z Was ma taki dzień, że wakacyjna przerwa oznacza nudy. Wtedy z wielka pomocą przychodzą łatwe i szybkie gry przeglądarkowe. Jedną z nich jest Shakes & Fidget

Shakes & fidget jest gra ktora ma na swoim koncie dobre 6 lat. Wyprodukowana w Niemczech i dostarczajaca nam wiele smaczkow jak i dlugich godzin gry.

Zaczynamy startowo gre na wyborze nazwy dla naszej postaci jak i wygladu nie zapominajac o wyborze trzech mozliwych klas Wojownika / Zwiadowce / Maga. Ciekawa rzecza w tej grze jest to ze kazda Rasa ma swoje specjalne umiejetnosci do wybranej przez nas klasy ale przejdzmy do rzeczy.

Po wejsciu do swiata Shakes & Fidget dostajemy startowo 10 grzybkow jak i podpowiedzi co robic dalej. Nie spojlerujac gra wciagnie nas na spory czas czy to w zdobywaniu odznak czy tez w zdobyciu wszystkich mozliwych broni albo i w odnalezieniu kazdego mozliwego potwora w grze. Serdecznie polecam ta.
Posted March 24, 2016.
2,311.1 hrs on record (1,692.7 hrs at review time)
Świetne <3
Posted May 31, 2015. Last edited November 24, 2016.
CS:GO Review
Gra juz od {Cs 1.6} {Counter strike 1.6} zaczynala przyciagac wielu ludzi Cs 1.6 to byla klasyczna grywalna jak i do teraz gra w ktorej jest duzo zabawy humoru no i trolingu :) ale gdy czas przyszedl z 2012 rokiem na swiat przyszla nowa produkcja "counter strike global offensive} czyli CS GO gra stworzona w cale do zarabiania pieniedzy kupowania skrzynek/kluczy/broni ale w tej grze mamy wiecej zabawy/wiecej nowych rzeczy lepsza grafike mapy ulepszone no i dobry hajs ;) za duzo nie ma co pisac jedynie mozna to ocenic

Plusy
- Dobra grafika
- Wiele skinow
- Zero lagow
- Tania gra
- Poprawione mapy

Minusy
- Duza grywalnosc cheaterow
Posted February 13, 2015.
Z jakiego powodu zapytacie duzo ludzi gada ze nie da sie sterowania ogarniac itp ale sterowanie jest bardzo proste jak dla mnie w tym + ale w grze nie wiadomo prawie o co chodzi skaczesz zbierasz PKT no dobra ale sam zobacz ze jak zabijesz 2 osobe to ci pkt zabiera a jak on cie zabije to i tak ci zabiera a mu nie gdzie w tym fizyka ? nigdzie dla tych co lubia taka gre moga grac ale ci ktorych nie ciekawi taka gra w stylu skakaniu malpa i strzelanie po to by ci pkt zabieralo nie graj i tyle w grze mamy tylko tryb Multiplayer no i do tego Tutorial ktorego ledwo mozna ogarnac dziekuje za opinie :} Pozdrawiam

Grafika- 5/10
Efekty- 8/10
Sterowanie- 9/10
Osiagniecia- 3/10

Razem 25/100

Nie Polecam dobranoc ;]
Posted August 10, 2014.
Fajna gra :} w klimacie Minecraft gra jest 2D ale mamy wiele mozliwosci Craftingu Broni Armora Bossów i wiele wiele Potworów :} Bardzo polecam
Posted August 8, 2014.
Fajna klimatyczna :}