Recent reviews by Sawa

super gierka polecam kazdemu fanowi mitologicznych wyzwan. dobry gameplay fajna sprawa z walkiriami trzeba sie ostro nameczyc zeby przejsc sigrun. duzo zagadek do myslenia oraz mozliwosc wbicia jak najwiekszego expa w 3/4 gry razem ze wszystkimi ulepszeniami. napewno poczekam na ragnarok.
Posted February 10.
The Evil Within.... Ech.. Do tej pory skrót TEW buduje we mnie niechęć do życia... TAK DO ŻYCIA! Ta gra idealnie pasowałaby do osób, które są chore psychicznie, myślą masochistycznie o sobie i życiu oraz lubią nadmiar przesadyzmu. Gra od samego początku skłania do przyciśnięcia klawiszy: "alt+f4" u wielu osób. Zapowiadająca się świetnie gra sprawiła, że pałam chęcią zemsty na twórcach tak wybitnych gier jak Resident Evil. Jestem zawiedziona motoryką gry, małymi możliwościamy i niejasnymi zasadami poruszania się postacią. Chore wizje z trzech etapów które przeszłam do tej pory śnią mi się po nocach. Mogę z pewnością powiedzieć jedno na temat tej gry: TO CHORE GÓWNO! Dla ludzi którzy mają coś z psychiką i powinni udać się po pomoc do specjalisty. Grubas oblech goniący Cię z piłą mechaniczną to chory obraz Teksańskiej masakry!
To nie był udany tytuł twórców. Spodziewałam się czegoś nowego, świeżego.. A dostałam chorą grę która budzi we mnie odrazę. NIgdy więcej nie włączę tej gry ani na sekundę. NIe polecam ludziom normalnym.
Ocena 2/10
Posted September 26, 2016.
Euro Truck Simulator 2... Według mnie jedna z najlepszych gier symulatorowych w jakie gralam! Niezła grafika i możliwość ustawiania kamery sprawia, że czujemy się jak w kabinie kierowcy. Wiele niedociągnięć w grze sprawia, iż nie cieszy się ona dużą popularnością. Dla mnie najlepsza gra samochodowa w jaką grałam.
Polecam wszystkim fanom czterech kółek.
Ocena: 8+
Posted November 12, 2015.
Left 4 dead 2... Moim zdaniem najlepsza dostępna gra na platformie steam. To gra, która nigdy się nie nudzi, wiele opcji zabawy i różnorodność gry. Servery Hentai rape są strzałem w dziewiątkę.. Powiedziałabym w dziesiątkę, ale z racji tego, że postacie mają zbyt wiele możliwości niezastosowanych na zwykłych serwerach l4d2 daję dziewięć. Gra w którą można grać godzinami, miesiącami a nawet latami! z niecierpliwością wyczekuję l4d3.
Polecam z całego serca!
Posted September 6, 2015.
CS:GO Review
Polecam z całego serca.
Posted November 14, 2014.