Recent reviews by radou.san

< 1  2  3 >
1.1 hrs on record
Krátka parádní česká hra. Adventurní Dungeon Master.
Posted December 2, 2022.
22.0 hrs on record
Kultovní hra, stejně jako Kmotr. Hra s příběhem co dává smysl a přináší ponaučení.
Posted April 16, 2022.
1 person found this review funny
0.4 hrs on record
Dohráno mám v rozšířené edici, která ani neodemyká karty.
Je to takovej divnej interaktivní film. Dlouhé pasáže z vlastního pohledu, kdy se děje akce a vy nemůžete nic dělat a jen koukáte jak hra hraje za vás. Pak musíte koukat jak někdo dlouho vypráví a nejde odejít a pokud to jde, můžete přijít o důležitý úkol. Naskriptované události, takže pokud neděláte přesně to co měli v plánu autoři motáte se na místě a přemýšlíte, co měli na mysli. Na to jak je tam málo lokací, je to mizerně optimalizovaný, spoustu neviditelných barier, kde se můžete zaseknout, i zaseknutí po skriptované události. Je to jak kdyby uspěchali datum vydání. Nejhorší Metro ze série. Ale grafika je parádní.
Posted January 20, 2022. Last edited January 20, 2022.
Je to skoro rouhání, ale série Zaklínače, zvlášť 2. a 3. díl, je lepší než série Gothic :-) Těch možností a rozdílných cest příběhu v komplexním RPG, paráda. Škoda že tady v druhém díle nejde ject lektvar build, pít se dá jen v meditaci a to se často nedá před nejtěžšími souboji. Až mě to nalákalo znovu zahrát trojku.
Posted January 7, 2022.
Dobrá hra.
Posted May 28, 2021.
0.0 hrs on record
Tohle DLC se mi moc líbilo. Mít svojí vesnici je super, jen tam mohlo být více domů pro obyvatele.
Posted March 1, 2021.
2 people found this review funny
0.0 hrs on record
Je nesmysl stěžovat si na boj, Johanka má utíkat a né kumány rozsekávat mečem v brnění. Má to hezký příběh a je fajn si zahrát Kladivo na čarodějnice. Pes občas překáží a někdy neví co má dělat. Když jsem byl v klášteře, byl zaseklý celou dobu ve dveřích. V roce 2015 pan Vávra říká, že jejich pes umí to co pes v Bethesdě. V roce 2018 vyšla hra bez psa a v roce 2021 kdy to hraju, ten pes lepší není, prostě není.

Celé DLC na mě nechalo stejně rozpačitý dojem jako plná hra. Skvělý příběh s chybama. Nejvíc mě štve, že jsem nedostal achievement Ukázkový hříšník, hlavně proto, že jsem jen kvůli achievementům nahrál velký kus hlavní linky znovu v HC módu. Johanka mi nevyčte soulož s cizí manželkou, i když jsem to vykonal a je to i v deníku.
Posted January 5, 2021.
1 person found this review helpful
Hra má skvělý příběh a atmosféru, ale vývojáři hráče šikanují herními mechanikami, aniž by jejich práce byla v pořádku. Pořád je tam dost chyb, byť těch technických hodně ubylo. Nahrál jsem pár desítek i hodin i na EpicGames, ale nejsou tam achievmenty.

Několikrát jsem se zasekl při plížení před schody a ani když jsem vstal nešlo chvíli schody překonat. Je hezké přeskakovat ploty z 3D pohledu, jenže jen pokud běžíte rovně k němu a má správnou velikost. To samé jízda na koni, je hezké jezdit po cestách, po loukách a občas se povede i přeskočit plůtek, ale pořád se kůň často nepřirozeně zasekává, jako třeba když jsem měl honit Ulricha a zasekl se o minipařízek. Nebo jsem z něj spadl od křoví, z kterého nešlo vylézt ani vycestovat a kvůli systému který nedovoluje časté ukládání jsem musel znovu opakovat dost dlouhou pasáž hry.

Občas kolidují tras postav, nebo se pohybují v animaci své činnosti a vypadá to jako bruslení. V dialogu se na nás postava hrozně naštve, křičí na vás že u vás nikdy nechce vidět a pak vám milým tónem řekne God be with you.

100 hodin ve hře, které slibovali ještě před vydáním DLC, je podle mě nesmysl. Plnil jsem spoustu vedlejších úkolů před dějovou linkou a hru jsem dohrál za 60 hodin. Po 65 hodinách jsem měl maximální úroveň. Z toho je snad 20 hodin opakovaného hraní, protože jsem ze začátku kvůli systému sejvovic moc neukládal. Soubojový systém natahuje hru obtížností a animace v alchymii, se mi líbili ze začátku, pak to byla hrozná otrava něco tak zdlouhavě vařit.

Soubojový systém je také nedodělek. Vypadá to krásně s jedním soupeřem, ale s přesilou, kdy si vlezete do chodbičky a hra se vám zamyká na protivníka před kterým stojí jiní a a nějak kloudně si je nejde vybrat. Dlouhý meč mám doma a občas si dáme nějaké HEMA otloukání, ale tady mi to nějak extra nejde. Jak píše někdo na fóru, k plnému ovládnutí bojového systému potřeboval 180 hodin. Kdybych tolik hodin věnoval skutečnému meči, můžu jet na mistrovství Evropy. Já si chtěl zahrát příběh a né dosáhnout virtuálního mistrovství. A bitvy, to je úplně hotovo...

Je to sice mladé studio, ale jsou tam herní matadoři a to co bylo slíbeno na Kickstarteru, dlouho zdaleka neodpovídalo tomu, co backeři dostali. Ale když můžou vycházet hry jako Cyberpunk 2077, palec nahoru si to zaslouží.
Posted December 21, 2020.
Dost dobrý, ale kde je sakra Žlutej Pete?

Těšil jsem se na nový obsah, škoda že ubylo hodně původního. Grafika skvostná.
Posted November 30, 2020.
Bavilo mě to a hru můžu s klidným svědomím doporučit.

Rozhodně si nemyslím, že by to bylo horší než F1 a 2. V těch starých hrách mě také spoustu věcí štvalo. Díky Bethesdě značka pokračuje.
Posted November 19, 2020.
< 1  2  3 >