Recent reviews by ♿Feash♿

< 1  2 >
grzyby łaki i ogrokrzaki
Posted January 10.
fajny rak game i slide mozna nakurwiac i grubego wyzywac
Posted November 25, 2021.
git w chuj
Posted February 13, 2021.
Najlepszy BR na rynku. Innowacyjny system wśród battleroyali oraz tylko kamera z pierwszej osoby to zdecydowane zalety tej giereczki. Polecam
Posted November 30, 2020.
1,547.0 hrs on record (694.7 hrs at review time)
Godny następca starego Quake'a
Posted June 29, 2019.
1,652.9 hrs on record (94.3 hrs at review time)
Może i mam małe doświadczenie w tej grze lecz uważam że prawie 100 godzin to czas żeby świat usłyszał i moje zdanie na ten temat. Gra jest naprawde grywalna i pod wzgledem mechaniki genialna , bardzo miło spedza się czas ze znajomymi , serwery Ubi są no dośc słabe XD nie wypowiem się o nich. Za cene za jąką ją dorwałem i za jąką teraz smiga na promocjach jak najbardziej się opłaca. Polecam , fajna gra
Posted November 21, 2018.
1,814.9 hrs on record (56.2 hrs at review time)
Naprawde bardzo dobra gra pozwalająca się zrelaksować wraz z przyjaciółmi :>
Jednoczy ludzi i naprawdę pozwala się odprężyć.
Wciąga jak żadna inna.
Bardzo serdecznie polecam każdemu
Posted November 22, 2017.
1,780.1 hrs on record (28.2 hrs at review time)
Dobra gra do pogrania w celu odprężenia się :3
Otrzymalismy od Studia Klei hitowego specyficznego survivala w charakterystycznej kreskówkowej oprawie.
Szczerze mówiąc gra mnie urzekła i chciałem ją ograć od kiedy tylko ja zobaczyłem.
Dalej wydawane sa DLC co czyni to grą na mase godzin.
Jest też wersja "Together" do pogrania ze znajomymi, co jest niebem!
Jestem w stanie wstać w weekendowy poranek , zacząć grać i oderwać się dopiero po 20.
Ciągle jest coś do zrobienia, gra naprawde wciąga.
Serdecznie polecam, gra godna zakupu.
Posted November 10, 2017.
1,302.2 hrs on record (235.7 hrs at review time)
Dobra gra.
W sensie Single...
Single, no cóż jest kozacki xd

Za to multi za dość przeżarte przez cheaterów i nastawione na trzepanie hajsu z dzieci...
+Dobry anti-cheat... dostajesz bana za to że cheater zasypał cię hajsem z chujowego menu, zaś ten kozak dalej se lata i zabija ;))

Nie że dostałem bana i mam ból dupy czy coś..
Sam sype hajsem (tylko i wyłącznie, nie tępie ludzi) poprostu uważam że nie ma sensu grac w tą gre normalnie w momencie gdy posiada się już wszystko , większość skryptów polega na zarabianiu.
A w momencie gdy ma się 120 milionów na koncie i wszystko co aktualnie dostepne zakupione,to gra się naprawde nudzi
Jedynym ratunkiem od nudy są znajomi i co poniektóre tryby adwersarza np. sumo.

Co nie zmienia faktu że następuje taki moment w twoim mózgu że, zauważasz iż od ponad 2 godzin tylko się napierdalasz z kumplem na ♥♥♥♥♥♥ snajpy -,-

Gre oczywiscie opłaca się kupić. Nawet za tą cene. NIektórzy jednak moga być zdegustowani ilością cheaterów oraz genialną postawą Take2 którzy próbują nam tą gre jescze bardziej zjebać xd

Polecam, pomimo tego co wymieniłem. Uważam to za swoje zdanie i każdy może mieć inne.

(Ktoś chce tanio hajs w GTA ? Zapraszam na priv zarządzam małym money lobby)
Posted August 19, 2017.
1,896.3 hrs on record (51.5 hrs at review time)
Bardzo fajna gra z tych nastawionych full na survival :)
Według mnie najmilszych przeżyć można doświadczyć na serwerach PvE, na których jesteśmy zdani na siebie (i przyjaciół jeśli posiadają gierke) i bronimy swojej racji bytu przed ogromną gamą wszelakich dinozaurów.

Gra jest naprawde rozmaita w gatunki tychże dinozaurów.
Naprawde jedynym ogranicznikiem jest nasza wyobraźnia i wytrwałość w dążeniu do celu. Możemy oswoić wszystko, zbudowac co tylko chcemy, możemy wyprawiać się na dalekie lądy czy to tratwą czy pteranodonem.

Jest to Rust nowej generacji z Dinozaurami , powiększonym drzewkiem rozwoju (które jest na tyle ogromne że jedna osoba nie jest w stanie wszystkiego odblokować []) i mnóstwą zabawy w przetrwanie.

Niestety gra posiada dość słabą optymalizacje, ale nie zapominajmy że dalej jest w fazie rozwoju, jest grą wczesnego dostępu co daje jej dalsze pole do popisu. Update'y wchodzą często średnio raz w tygodniu (czasami częściej) Widać że gra jest rozwijana i polepszana. Choć aktualnie można się przy niej bawić w setkach godzin to może być lepsza. Trzymamy kciuki Wildcard, nei spieprzcie potencjału tej gry :)

PS: Na chwilę obecną kosztuje ona dośc dużo pieniędzy ~60€ (ja kupowałem na przecenie z czego jestem bardzo ucieszony xD) Uważam że jest warta tych pieniędzy, choć osąd zostawiam wam.
Dziękuje bardzo za przeczytanie i mam nadzieje że uznacie moją recenzje za pomocną i dołączycie do szerokiego grona tej pieknej gry!
Posted July 14, 2017.
< 1  2 >