0.0 hrs last two weeks / 113.9 hrs on record (90.6 hrs at review time)
Posted: Jul 29, 2014 @ 12:40am

Ta gra jest NIESAMOWITA! Zapierająca dech w piersiach grafika, ogromna grywalność i przedewszystkim, powrót bawiących nas od dwóch dekad robali! Prawdziwy raj dla każdego fana serii. Jedyny minus tej gry to jest to, że potrzeba naprawdę mocnego kmputera aby podziwiać tą grę w pełnej okazałości, może się zacinać. Ale nie da się ukryć faktu. Jedna z najlepszych gier na świecie.

A może najlepsza?
10 Comments
sąsiad Feb 14, 2015 @ 10:58am
Dzięki za info.
chud Feb 14, 2015 @ 10:33am
Chyba na Wielkanoc.
sąsiad Feb 14, 2015 @ 2:52am
Na pewno za droga kiedy będzie obniżka ?
chud Oct 10, 2014 @ 7:58am
Tego to ja nie wiem, chyba nie. Ale za to można zmienić widoczność na "tylko moi znajomi" I tylko oni mogą oglądać daną czapkę i ją zasubskrybować.
PolishWorm Oct 8, 2014 @ 12:17pm
Czy w clan wars jak się zrobi na edytorze czapkę to czy można zrobić tak że ta czapka nie będzie możliwa do pobierania dla każdego tylko będzie dawana w prezencie dla wybranych przez siebie osób?
Mati Blaster Jul 30, 2014 @ 1:29am
Ja chcialem przeprosic bo przesadzilem. Worms Revolution jest fajna ale Clan Wars lepsza
chud Jul 30, 2014 @ 12:13am
Worms Revolution nie jest gównem:ConcreteDonkey:! To bardzo fajna gra, tylko trochę starsza od Clan :TheWorm: Wars.
Mati Blaster Jul 29, 2014 @ 6:14am
Hanibal, Worms Revolution to gówno xD. Worms Clan Wars RZĄDZI!
Hannibal_King Jul 29, 2014 @ 4:18am
Gdyby nie fakt ze mój laptopik od pewnego czasu nie odprowadza należycie ciepła procesora i innych elementów do tego konieczna jest wymiana pasty termoprzewodzącej i z pewnością przeczyszczenie całego układu to również śmigał by na clanach a tak póki nie zajme sie laptem pozostaja mi wrms rev. ;/
Mati Blaster Jul 29, 2014 @ 1:18am
Najlepsza chyba nie ale jedna z nich. Zgadzam sie, gra jest suuper. W 2013 sciagnalem sobie torrenta tych wormsow i byly BOMBA! Teraz jak mam wersje Steam od prawie 2 mies. jest mi lepiej bo moge grac przez neta i w ogole. Klany są THE BEST WORMS!