1 person found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 65.4 hrs on record (20.2 hrs at review time)
Posted: Apr 9, 2016 @ 3:58am

Zdravím všechny co toto čtou,
Verdun... o ano, tato hra mne uhodila jako kladivo když jsem se poprvé vrhnul do akce.
Je více méně realistická, má pár svých much, ale když se do ní ponoříte v roleplayi tak vás uchvátí.
Gun play je úžasný, tedy až na méně kvalitní zvuky, jedna kulka zabíjí a všichni to ví a chovají se podle toho, čekejte hromadu cílů, které se budou pokoušet přeběhnout přez zemi nikoho z krytu do krytu.
Pocit valící se lidské vlny je úžasně strašidelný.

Ve hře je důležitá celková týmová spolupráce, squady jsou většinou složeny z lidí co hrajou spolu, a pokud nejsou tak je pro squad membery oříšek fungovat efektivně, proto musíte rozumět nejen hře, ale i svému týmu!
Pokud váš velitel vydá rozkaz, tak ho splňte i kdyby to měla být sebevražda, on se z toho poučí a pokusí se to provézt jinak, pamatujte že v této hře pro vaše skóre smrt moc neznamená, pro tým ale ano, většinu času se plazte a buďte v krytu, takto pomůžete týmu víc než mrtvý rambo.

Sice jsem tuto recenzi pojal více jako guide, ale to možná byl i účel. Pokud si toto přečtou lidé, kteří o koupi uvažují tak aspoň dostanou lehké popostrčení do začátku :)
Přeji hezký den, hře dávám 9/10
1 Comments
Julius Caesar PG Apr 9, 2016 @ 6:22am
Ono u EA her musíš koukat na datum recenze.
Já ji psal před rokem a půl. Takže je jasné že se mohlo hodně věcí změnit.
Dříve to bylo dáno levelem profilu ve hře. Každý měl jen pistoli, druhý level pušku atd.
matchmaking nefungoval a člověk na levelu jedna hrál proti levelu 10.
Takže ty si zase zjisti jak to bylo v době recenze a ne o rok a půl později.:Uranium: