Products

< 1  2  3  4  5 >
Showing 1-10 of 47 entries
4 people found this review helpful
3.2 hrs on record
Це буде остання японська візуалка, що я купувала. Як і більшість японських ігор дуже застаріла. Персонажі в кількох позах й кількох виразах обличчя. Фони без жодних анімацій чи паралаксу. Як тільки починається екшен екран стає чорним і далі читай текст. Тексту просто гора, при чому узагалі не інформативного. Книги читати в сотню раз цікавіше за такі ігри, повністю втрачається занурення. Ігрові персонаж максимально сексистські. Чоловічий персонаж має бути в нормальній синій сорочці, а жінка-полісмен - в рожевих рюшечках... дуже "прогресивно". І окремо додам, що японську "англійську" вже несила терпіти.
Posted April 24.
3.2 hrs on record
Історія про хакера, що зламав твою систему,закидав твого компа своїми топлес фото, приїхав та вломився в вікно. Кріпово, та на фрішну гру зійде.

Спочатку думалось, що це гра з ШІ чатом, та виявилось фрази заготовлені. Це візуальна новела у формі онлайн переписки. Допроходити не буду, але рисовка класна. Особливий фан у тому, що там є перелік імен з войслайнами на них і серед них є моє. Прикольно, коли в грі звертаються по імені :3 Це заслужило від мене позитивну рецензію :)
Posted March 26.
2 people found this review helpful
15.2 hrs on record (14.8 hrs at review time)
很酷的游戏。
Posted December 13, 2023.
2 people found this review helpful
15.3 hrs on record (15.1 hrs at review time)
Досить хороша реалізація. Насправді, перше знайомство з грою у мене було ще на телефонній версії і тут купила з наміром пройти повністю. До візуальних новел я прискіплива і часто закидаю, та від цієї не могла відірватись. Найсильніше тут - текстова складова, читати справді цікаво, персонажі яскраві і гг не дебіл (як це часто буває в іграх цього жанру).
Мінусом є тільки візуальна складова. Враження, ніби художнику перестали платити і сказали "давай, що є, зійде". Є арти добре пророблені, а є халтура в до години роботи. Дуже вже опускає рівень гри.
Posted July 12, 2023.
4 people found this review helpful
4.9 hrs on record (4.0 hrs at review time)
Надзвичайно задоволена придбанням. Саме те, що потрібно. Жодних дорікань з мого боку, наявні усі необхідні налаштування, стилізоване оформлення та простота при взаємодії. Відмінно.
Posted October 16, 2022.
3 people found this review helpful
1 person found this review funny
6.4 hrs on record (6.0 hrs at review time)
Яскравий приклад, коли дешева інді гра насправді фанова через хороший геймплей і ідею.
По факту це простий тавер дефенс, а от по сюжету ви захищаєте метал концерт від навали попсовиків :)
40 рівнів і комбінації з восьми музичних колонок (оборонних веж). Усе це відповідно супроводжується метал саундтреком. Засісти на вечір вистачить :)

Із мінусів - Є певні проблеми з балансом складності рівнів і корисністю веж, хоч особливого дискомфорту не складає.
Певний дискомфорт складає саундтрек. На 40 рівнів в грі всього 5 пісень, кожну з яких під час проходження ви почуєте десятки раз. Плюс звучання дещо брудне. Хоча якби в саундтреки додали гроул і блек, я б все це пробачила :)
Posted April 30, 2021.
3 people found this review helpful
3.4 hrs on record
Забагалася одна із кінцівок, довелося 3 рази перепроходити гру. Змогла її отримати граючи вчетверте уже новому компі.
Та й сюжет, чесно кажучи, відстій. Єдине, що радує в ній - це певна ставка на толерантність, де нетрадиційних пар більше ніж натуральних.
Posted January 10, 2021. Last edited January 10, 2021.
2 people found this review helpful
54.7 hrs on record (42.9 hrs at review time)
Mini metro мені сподобалась з моменту як я вперше побачила скріншот. Подумалось "Мéтро стиль все популярніший, і от гра про метрó у стилі мéтро просто тавтологія якась" :)
Пройшли роки і її досі весело грати. Оновлення і нові карти ( а найголовніше досягнення :D ) примушують знову запустити Mini metro і насолодитись ним.
Posted December 1, 2020.
6 people found this review helpful
1 person found this review funny
637.9 hrs on record (386.1 hrs at review time)
Перспективна у свій час гра з великою фан базою на сьогодні.

Що ж вона представляє з себе на даний час:
Ми заходимо у головне меню, яке радше нагадує меню веб-сайту з плашками мерчу на 2/3 екрану і заходимо у світ, де усі дороги ведуть у внутрішньо-ігровий магазин. Заходимо у гру і бачимо старі добрі баги збережені з бета версії, безпричинні дропання фпс, викидання, телепортації та інші "ностальгічні" речі.

Don't Starve Together - це гра де ви зможете купити десятки версій м'яких іграшок прямо всередині гри, та досі немає налаштувань яскравості гри. Даний витвір розробників Klei це справжня гра ночі, так як вдень ваш екран залишиться чорним, а світлих кольорів не існує в природі.
Posted August 5, 2020.
8 people found this review helpful
7.2 hrs on record
Одна з кращих ігор за моє життя. Якщо шукаєте чим собі винести мозок, то вам сюди.
Posted May 1, 2020. Last edited May 1, 2020.
< 1  2  3  4  5 >
Showing 1-10 of 47 entries