0.0 hrs last two weeks / 0.0 hrs on record
Posted: Oct 27, 2016 @ 8:39am
Updated: Nov 27, 2016 @ 5:24pm

Siódme DLC do Assetto, i zapowiedź serii 3 paczek z powracającymi do wyścigów wirtualnych Porsche.
Porsche Pack to klasa sama w sobie, nie tylko z uwagi na wielki powrót i współprace Kunos z Porsche (budują symulatory w centrum rozwojowym) ale to jak duży krok zrobiło całe Assetto w dziedzinie fizyki, dopracowania FFB, poprawy silnika graficznego, olbrzymiego updatu silnika audio (FMOD) np. o obsługe surround 5.1 - 7.1 oraz całej masy mniejszych i większych poprawek praktycznie w każdym elemencie symulatora i samej gry. Na koniec roku 2016 Assetto jest zdecydowanie na fali i warte każdej inwestycji w licencjonowany content.

Zalety:
-cudowne i jeszcze raz cudowne Porsche, nie jestem nawet fanem marki ale trzeba docenić poziom odwzorowania tych aut i zróżnicowanie w prowadzeniu
-911 Carrera RSR 3.0 1974 jeśli chcesz zrozumieć dlaczego AC jest tak popularne, wystarczy okrążenie na Ringu, jedno z najlepszych aut w katalogu Kunos, arcydzieło
-917/30 co tu pisać, poniżej 900 kg masy, +1100 KM, dwanaście cylindrów wspomaganych TT, turbodziury nie policzy nawet Balcerowicz, definicja wyzwania
-935 Moby ♥♥♥♥ po prostu
-918 Spyder hiperauto 21 wieku obok Maca P1 i LaFerrari, teraz można samemu porównać boską trójcę
-oczywiście oba Caymany z centralnym silnikiem i 911 REWELACJA

Wady:
-trzeba czekać na 2 i 3 paczkę!

Jednym słowem: dodatek marzeń, nie tylko dla fanów Porsche.

Czy kupiłbym ponownie: TAK, TAK, TAK

Czy mogę polecić: tak bardzo TAK

więcej o DLC do Assetto Corsa i opinie społeczności simracingowej na simrace.pl

tu witamy Porsche

a tu głosowanie na ulubiony model

filmik yt o Porsche w AC

____________