0.0 hrs last two weeks / 39.7 hrs on record (15.9 hrs at review time)
Posted: Jul 21, 2014 @ 8:01am

Jeżeli pamięta ktoś poprzednika czyli NFS III: Hot Pursuit to będzie zachwycony tą grą, jako godnym następcą. Ekipa z Criterion Games odwaliła kawał dobrej roboty. I nie zaczęli od wymyślania nowych cudów tylko zajrzeli do starszej wersji. Jeżeli pamiętacie takie trasy jak: Rocky Pass, Country Woods, Summit to znajdziecie tutaj ich miks, bowiem świat gry jest odwzorowaniem tych wszystkich elementów, jakimi cechowała się trójka: lasy, skały na pustyni ze specjalnie przygotowanymi przejazdami, piękny śnieg w górach, rzeki, ocean, efekty pogodowe, no i to co wypełnia tę krainę… samochody. Szybkie, egzotyczne, dokładnie odwzorowane i uzbrojone w kolczatki, wyrzutnie pocisków EMP, zakłucacze radiowe, turbo. Aż dziw bierze, że kiedy wszyscy idą na łatwiznę i robią same gnioty tu powstaje taka perełka. Myślę, że każdy kto kupi tego NFSa nie będzie żałował. Z minusów wymieniłbym dość podobne sterowanie pojazdami (różnica głównie w prędkości), mało trybów rozgrywki i brak możliwości pominięcia filmików i „prezentacji” odblokowanych wozów i arsenału.
1 Comments
Humalien May 6, 2018 @ 9:24am