Not Recommended
0.0 hrs last two weeks / 0.1 hrs on record
Posted: Jul 28, 2015 @ 11:50am
Updated: Jul 28, 2015 @ 11:54am

Prababka zawsze powtarzała „wnusiu, wkładaj zimą ciepłe majtki i nigdy, nigdy nie graj w gry Team 6”.
Nie posłuchałem i zagrałem w cudo o nazwie „Hyper fighters”. Widzę myśliwce i myślę” „Nooo nie może być tak źle, nawet jak na strzelankę” teraz napisałem recenzyjkę czekając aż mnie zabiorą do szpitala dla nerwowo chorych. Jest źle i to srogo źle.
Ta gra to klon Space Invaders i celowniczków, można tylko unikać ognia innych maszyn i cały czas należy wcisnięty mieć lewy przycisk myszy. Ot cała filozofia gry. Grafika to jakiś ponury żart, została nie zrobiona, ale wys...na raczej.
Dźwięki w tej grze przypominają raczej odgłosy wykonywane przez brzuch podczas zjedzenia dużej ilości meksykańskiego żarcia. Grałem w to niecałe 10 minut i mam serdecznie dość. Nie wiem co napisać więcej, wkurzony jestem, że takie gry są wydawane i jeszcze ktoś za nie chce niemałą kasę.
Jest dużo lepszych gier tego typu na stronach z grami freeware i tam raczej polecam wam skierować kroki. Gry od Team 6 były ostro zjechane przez znanych youtuberów NRGeeka i Bartka GM, gdzie ostrzegali aby w to nie grać. Nie posłuchałem i mam za swoje.

Serio, nie ruszać nawet kijem.
2 Comments
mg-mat Jul 28, 2015 @ 1:36pm
To ci sami, co zniszczyli legendę Flatouta...Powinno się im prawnie zabronić tworzyć gry, niech idą do łopaty. Zakała branży gier, za to co zrobili z Flatoutem powinni tydzień w rowie z gównem leżeć na czczo:)
Kosarz Jul 28, 2015 @ 12:28pm
E tam, zachęciłeś mnie i to bardzo :P
Dobra recenzja :)