Recent reviews by John Xaverius

< 1  2  3 >
3.8 hrs on record
Hmm, ne díky. Radši první a druhý díl. Tohle stojí za hovno. Ve své době trailer jak hovado všichni natěšený, vlhký kalhoty a pak dostanu tuhle podivnou splácaninu, která nudí už samotného Menu a úvodní mise.
10 people found this review funny
Tohle se nedá, fakt ne. Grind mám rád, ale jen když jde o to, že ho dělá někdo jinej a můžu se mu vysmát, že je koko*.
Všechno na sto let, na některé aktivity člověk potřebuje ostatní hráče, bez toho je nespustí. Grind abilit, skillů a já nevím čeho ještě.
Fast travel je směšnej jako svině. Žádný dopravní prostředek, ani postel s bábou ze Slunce Seno Cokoliv.
Člověk tam běhá jak kokot, doslova, protože Fast travel je maximálně tak do města. Z těch 102 hodin jsem strávil tak 80 hodin běháním. Ne díky. To už možná začnu spíš běhat já sám a za ženskými, tam mám procentuélně vyšší šanci něčeho dosáhnout...
Posted July 1, 2022.
Asi dobrý, pokud chce člověk sekat hlavy zomboňům, skákat jak David Belle po rozpadlých barácích a řešit permanentní nedostatek surovin na výrobu léků a posilovačů. ;)
1 person found this review funny
56.0 hrs on record
Early Access Review
Jako hezky se tam staví, ale to je tak všechno. Mapa je pořád stejná. Všechno je velký (někdo to má asi rád) a zku*veně nepřehledný. Člověk, aby pořád šplhal někam nahoru aby viděl, kam co napojí, protože není vidět přes fabriky.
Ale jako uchcávat z toho nehodlám. Takže NEIN!
0.9 hrs on record
Pí*ovina. Nesnáším utahanej odpad, kde se první dvě hodiny nic neděje a všechno se táhne jak pochod smrti. To se rovnou můžu koukat na filmy Woody Allena.
Místo zábavy a akce mě to od začátku strašně sr...nudilo. Probouzecí sekvence dlouhá, že by do toho kómatu měl za tohle upadnout spíš Kojima a už se nikdy nevzbudit. Detekování nepřítelem proběhne se zvukem, kterej když jsem slyšel poprvé, tak jsem myslel, že hraju halloweenskou verzi. Zvuk jak z debilní skákačky z přelomu tisíciletí.
Navíc nerozumím téhle stupidní popkultuře 21. století, kdy musí všichni povinně masturbovat nad asijskou produkcí. Kdo ne, je automaticky špatnej. Takže budu špatnej :)
Přihazuju do odpadu k Death Stranding. Stejná debilita, která se pokouší o stejně debilní wow/shock efekt...a bez šance. Si radši zahraju starej Splinter Cell.
Navíc menu, které se nedá ovládat myší.
PS: Všichni honibrkové mi můžou psát soukromé zprávy, vytisknu si je a pak s nimi vystelu kočce její záchod.
Posted April 14, 2022. Last edited April 14, 2022.
Nevím jako, asi OK :)
Posted November 14, 2021.
162.8 hrs on record
Adventure clickkokotalist.
Game for brain-dead people. Same like Clicker Heroes :D
Posted July 28, 2021.
50.0 hrs on record
Tits Desert Online. Bigger is better.
172.7 hrs on record
If you have some personal disorder. If you think "Dragon is real". This game is best for you. But. ESO is better.
4.4 hrs on record
I touched myself. Twice...
(easy achievements)
< 1  2  3 >