Recent reviews by Drauvnir

Prosta w swych założenia rozgrywka: wejść, zebrać loota, wyjść i cieszyć się wypłatą. Problemy zaczynają się jednak już na drugim etapie gdzie jeden niewłaściwy skok i kończy się nasza zabawa lub zaatakuje nasz potwór LUB dostaniemy łopatą prosto w głowę od naszego współpracownika, który chciał TYLKO pomóc. Chociaż nie, problemy zaczynają się już na pierwszym etapie gdzie chwila nieuwagi i giniemy od wściekłych pszczół, zostajemy przygnieceni przez drabinę lub robimy po prostu skok wiary, ale bez siana.

Podsumowując: Symulator poniedziałku.
Posted November 27, 2023.
Piękny przedstawiciel przygasającego gatunku gier wideo. Zalecam grać z przyjacielem.
Posted November 29, 2019.
Jeden z najlepszych symulatorów umierania na świecie. Uczy Cię cierpliwości, która jest nagradzana niesamowitą satysfakcją, gdy nie kiedy po kilku dziesięciu próbach uda Ci się w końcu zabić znienawidzonego bossa. Świat gry jest bardzo klimatyczny dzięki ciągłemu spotykaniu dziwnych ludzi, którzy swoją postawą i słowami wprowadzają otoczkę tajemniczości. Efekt ten jest potęgowany przez krainy, które przemierzamy napotykając dziwne i przerażające istoty oraz ruin, pozostałości po czasach świetności Ery Ognia.

Co ty zrobisz? Uratujesz ten świat, a może będziesz początkiem jego końca?

PS. Praise The Sun \[T]/
Posted November 26, 2017.
Bardzo przyjemna gra co-op. Proste założenia rozgrywki sprawiają, że jest dobrym wyborem w dni, kiedy ani tobie, ani twoim znajomym nie chce się nic i liczy się tylko bezmyślna nawalanka pełna wybuchów i pościgów.
Posted November 25, 2016.
Medal of Honor: Aireborne jest jednym z najlepszy FPS w realiach II Wojny Światowej jaki do tej pory grałem.

Jednym z pomysłów wprowadzonym przez twórców rzucającym się w oczy już od samego początku gry jest rozpoczynanie misji skokiem spadochronowym z samolotu, co jak na dzisiejsze czasy jest dość specyficzne.

Gra posiada również system rozwoju broni, który polega na jej ulepszaniu poprzez jej używanie, tzn. im wyższy poziom ( są 3 ) tym więcej ulepszeń np. większy magazynek czy lepszy celownik. Ten sam system został zastosowany również w przypadku granatów.

Również mapy są dość różnorodne, gdyż raz rozpoczynamy misję lądując w zrujnowanym mieście, a kiedy indziej wspieramy naszych towarzyszy walczących w okopach wroga.
Posted December 19, 2015. Last edited November 24, 2018.