Recent reviews by Va5ha

< 1  2 >
Super závislácky, zvlášt když to máte s kým hrát.
Posted November 25, 2016.
1 person found this review helpful
PECKA !
Posted November 25, 2016.
Něco mezi Counter Strike a Armou s názvem INSURGENCY

Nejvíce asi zaujme lidi co rádi hrají hry s mikrofonem a postuoují pomocí týmové práce, dokonce i mne tato hra donutila zapojit můj zaprášený mikrofon a začít do něj mluvit.

Ti co říkají že tato hra je jen další odpad který se snaží prorazit a nebo klon CODka tak se PLETE!!

Jediné čeho lituji je že jsem nekoupil rovnou 4 kopie protože potom co jsem tuto hru ukázal kámošům tak ji chtěl itaky a pořídili si ji :D

A za aktuální cenu 3,74 Eu je snad povinnost každého hráče stříleček si tuhle hru koupit.

Zapoměl jsem dodat, že to hodnotím zasloužilými 9,7/10

Taky bych pochválil customizaci zbraní

Zbraně které zde naleznete : M16A4 · AKM · AK-74 ,M14 EBR · FAL , MP5K · MP40 · UMP-45 , M590 · TOZ , M249 · RPK , M40A1 · Mosin , M9 · Makarov · M1911 · M45
Posted June 21, 2015. Last edited June 21, 2015.
- málo dobrých serverů a na český server jsem nikoho nenašel (pokud znáte nějaký český server na kterém jsou lidi prosím napište do komentářů
- za dlouhou dobu se to stane rutinou ale to i minecraft, ale po měsíci se rádi vrátíte takže to neni vůbec problém

+ můžete stavět, objevovat, porážet bossy
+ hodně zábavný multiplayer
+ můžete mít křídla ,meč který střílí a přitom i seká, sniperku, zbran která střílí vybuchující díně ...
+ doporučuju pokud máte rádi skákačku a minecraft ( terrarii určitě musíte skusit )
+ pokud nemáte rádi skákačky, tak v této hře vám to vadit nebude, můžete si z ní udělat skákačku a nemusíte ... super
Posted February 27, 2015.
+ Představte si Singleplayer a ty nejšílenější kouksy které tam můžete dělat a pak to vynásobte , přidejte tam další hráče a zjistíte že jste objevili Just Cause 2 Multiplayer : něco mezi simulátorem nereálné ale moc zábavné fyziky a šíleného světa
+ Pokud chcete se odvazat tak si to na 100% zahrajte
+ doporučuji zahrát hlavně s kamarádem 10 x větší zábava
+ za mě lepší než GTA ale jen když to hraju s kamarádem mě osobně samotnýho moc nebaví, ale i přesto moc zábavné a můžete se na někoho portnout a pokračovat s ním to není nějaký problém.
+ na některých serverech máte i First Person mod ale neni moc dobře vyladěný
+ teleporty, spawnování vozidel, zbraní, změna skinu, naladění barvy auta ...

- během 30 min hraní mě to vyhodilo 3x ze hry ale to snad bude zanedlouho minulost
- už nemůžu najít další důvot proč nehrát :D
Posted February 27, 2015.
Velmi kvalitní simulátor ! (super hra)
+ simulátor střílení nácků,amíků,japonců či sovětů (většinou sovětů), záleží jen na vás koho byste chtěli dnes postřílet, stačí vybrat a pokud hrajete hru na tento styl poprvé můžete si zahrát multiplayer s botama, takže nemusíte se bát že byste kulkou nikoho neštrejchli.

+ levelování zbraní: celkem u všech zbraní 3 urovně např. máte pušku a máte na 2. levelu získáváte na pušku bajonet a už nemusíte mlátit pažbou jak ... 3. ůroven tam jsem se ještě ani nedostal :) (ale z toho co jsem viděl na mp 44 mívali na ní acog a ještě pár věcí)
+ 1-3 střel jedna mrtvola, pokud ale jen zraníte do míst kde to není rizikové tak stačí se jen obvázat
,ale pokud jste zraněn kriticky do orgánu atd. už ani "náplast" nepomůže

- občas mi to klekne ale to je jen tím že mám 32 bit windows ale hlavně že to funguje pro 64 bit windowsy jede bez nehod (co jsem slyšel)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Posted August 29, 2014. Last edited February 27, 2015.
1 person found this review funny
Chivalry Medieval Warfare, když se řekne Chivalry Medieval Warfare, představim si brutálí bitvy docela podobné středověké řežbě a velmi zajímavý herní mechanismus.
Který obsahuje: ovládání rychlosti švihu, směr kterým seknete,pohyb těla, takže se vám může podařit vyhnout ůtoku a to klidně jen pomocí myši, hlavně spousta zbraní a to vše zabaleno do spousta zábavných mapa.

+ Hodně velké plus je, že autoři tuto hru stále aktualizují člověk by řekl že udělali chivalry deadliest warrior a kašlou na tuto skvělou hru ale ne oni stále vytváří nové updaty.

Další pro mě skvělá věc je ,že se k této hře stále vracím, já už jsem to pojmenoval “Chivalrymanie“ :D
Posted August 22, 2014.
Rozhodně doporučuju, hlavně když to hrajete s kamarádem. Když jsem to viděl poprvé myslel jsem že to nebude moc dobrý, protože vlastním hru Chivalry Medieval Warfare a nemohl jsem si představit, že by tam nebyl pohled z první osoby, ale mile mě to překvapilo rozhodně war of the roses stojí za zahrání akorát si hru musíte koupit abyste lidem kteří mají tuto hru koupenou ubírali, ale jinak vážně dobrý .
Posted August 14, 2014.
2 people found this review funny
Rozhodně doporučuji je to skvělá hra a když se nudíte neni nic jného lepši než zabít pár batmanu nebo jokeru :D

doporučuji ale většinu přestane asi tak za týden bavit ale jinak super :D
Posted August 10, 2014.
1 person found this review helpful
Early Access Review
, Skvělá hra rozhodně si to zahrajte protože můžete:

, jezdit v autě s kamarádem ----- -----
, craftit --- ---
, stavět (klidně i dům)
, oblékat se ( podle gusta)
, hrát Coop ()
, kácet stromy
, těžit
, zabíjet zombie
, vylepšovat si atributy jako je přežití co se týče jaký maáte hlad a žízen
, vylepšovat zbraně
, lovit a to nejen zombie

, přitom je hra v ranné fázi vývoje a určitě spoustu dalšího co jsem nezmínil
Posted August 7, 2014.
< 1  2 >