Recent reviews by Q64

Risen 2: Dark Waters jest to druga część dobrze znanego RPG-u położonego w świecie fantasy. Dużym i chyba największym plusem tej gry jest podejmowanie decyzji oraz pewna swoboda działań i wpływania na dalsze losy naszego bohatera. Również grafika jak i efekty dźwiękowe odgrywają w grze dużą rolę. W tym tytule te dwa punkty zostały spełnione wedle oczekiwań. Niestety jest również druga strona medalu, otóż gra bardzo szybko się nudzi ze względu na powtarzalność i monotonność swych zadań. Jest to naprawde uciążliwy problem jeżeli po raz dwudziesty musimy np. zabić tego i tamtego ponieważ zrobił on to i to... jest to takie sztuczne wydłużanie gry. Również da się zauważyć questy które na siłe zostały dodane do gry właśnie aby wydłużyć fabułę. Patrząc bardzo ogólnie gra może się podobać szczególnie dla fanów pirackiego życia, jednak gdy popatrzymy na tą grę z bliższej perspektywy jest ona zwyczajnie nudna i monotonna. Z przykrością ale jednak subiektywnie oceniając tę grę polecić jej nie mogę.
Posted June 1, 2015. Last edited June 1, 2015.
Gra Team Fortress 2 jest to typowa gra strzelanka on-line. Jej główną zaletą jest bardzo dobrze skonstrułowany tryp multiplayer. Natomiast dużym i poważnym błędem gry są mikropłatności. Polegają one nie tylko na ulepszaniu naszego eq czy statystyk naszego bohatera, ale przedewszystkim skupjają się na wyglądzie naszej postaci. Przykładowo za około 20€ możemy nabyć kapelusz, pięknie ozdobiony itd. jednak tutaj jego zalety się zaczynają i kończą. Czy przeciętny Kowalski będzie wydawał około 60 złotych na kilkanaście pikseli które w żaden sposób nie wpływają na rozgrywkę? Poza tym problemem gra jest naprawdę dobra, i godna polecenia.
Posted June 1, 2015.
Gra naprawdę godna uwagi! Świetny klimat ( nie to co w GTA, przepychanki gangów ), bardzo dobrej jakość efekty dziwiękowe oraz niepowtarzalna fabuła! Również bardzo dobrze są odwzorowane modele aut oraz miasto którym jest Empire Bay.

Sumując:
-Plusy:
-Świetna oprawa graficzna
-Wkręcająca fabuła
-Dobrze dopasowane i w dobrej jakości efekty dziwiękowe
-Niskie wymagania systemowe
-Zapowiada się konkurent dla GTA
-Minusy:
-Brak trybu free ride ( jest on jednak dostępny jako mod )
-Usunięcie z grywalnej wersji gry epilogu i prologu
-Zakończenie pod DLC
Posted March 25, 2015.
Fajna gierka, trochę uciążliwe mikropłatności oraz brak oficjalnej polskiej wersji językowej. Na samym początku bardzo pozytywne zaskoczenie, otwarty świat, multiplayer, stworzenie własnej postaci, rozwój, interesująca fabuła. Jednak na dłuższą mete gra zaczyna być monotonna, powtarzalność zadań i brak czerpania przyjemności z dialogów jeżeli ktoś nie operuje płynnie angielskim. Ogólnie jeżeli znajdziecie kilku znajomych z którymi będziecie grali grę można polecić.
Posted March 17, 2015.