Recent reviews by KingofKiwis

Niewiele gier sprawia, że patrząc na napisy końcowe, odczuwam "wewnętrzną pustkę". Sequel doskonały, więńczący doskonałą historię, ulepszający wszystko co się dało.
Fabuła jest świetna, mimo że momentami przewidywalna, potrafi zaskoczyć i wciągnąć w świat Śródziemia.
System nemezis lepszy niż w Shadow of Mordor, tworzy jeszcze bardziej zróżnicowanych uruków, czasami niesamowicie silnych, czasami słabych. Podział na plemiona i podklasy orków wyszedł grze na plus. Obleganie i bronienie twierdz było tym, czego brakowało w "mordorku".
Wprowadzenie modyfikacji ekwipunku urozmaica rozgrywkę, jednak w póżniejszym etapie, niszczenie kilkunastu przedmiotów z rzędu potrafi być irytujące (chyba że nie przeszkadza nam irytująca, świetlista kropka w menu).
Oprawa audiowizualna stoi na bardzo wysokim poziomie, jedna motywy muzyczne mogą nużyć po kilkudziesięciu godzinach rozgrywki.
No i kwestia skrzynek. Dla niektórych powód do całkowitego bojkotowania produktu i deweloperów. Fakt, sam format - wypadanie orków ze skrzyń jest komiczny, jednak patrząc na aspekt czyst gameplayowy, jest to całkiem dobre rozwiązanie. Walutę w grze zdoybć jest łatwo i często leży ona niewykorzystywana, więc dlaczego by nie wzmocnić swojej armii? Osobiście nie za dużo korzystałem z tej opcji, bo byłem zbyt zajętym zdobywaniem popleczników samemu. Skrzynki to opcja dla leniwych graczy, podczas gdy inni nawet ich nie zakupią.
Osobiście bawiłem się świetnie i mogę z czystym sercem ocenić tytuł na 9,5/10.
Posted December 14, 2017. Last edited December 14, 2017.
Piłka nożna, samochody, satysfakcjonujące customizacj, świetne community oraz try multiplayer. Czego chcieć więcej?
Posted November 26, 2016.