Not Recommended
0.0 hrs last two weeks / 13.1 hrs on record (1.1 hrs at review time)
Posted: Feb 24, 2014 @ 9:44am
Updated: Feb 24, 2014 @ 9:54am

Spodziewałęm sie czegoś lepszego . To troche smutne że co rok dostajemy praktycznie odgrzanego kotleta .
Co rok popełniane są te same błędy itp . Płace za grę bo myślałem żę za te pieniądzę miło spędze czas . Gra monotonna i czasem robi sie coraz nudniej . Mało maszyn , roślin , zwierząt , Brak ekonomi . Grafika też taka se , w sumie wolał bym dostać dobrze zrobiona grę tego typu pod wzgledem grywalności niż graficznym , dla mnie mogła by być to nawet dobrze animowana grafika . Przdała by się również możliwaość wgrywania " modów " które by urozmaiciły grę . Dotego za każdym razem dostajmy od samego początku ogromną farme . A fajnie było by ją też rozwijać z duchem czasu ( zbudować silos czy obore ) Brakuje mi w takich grach życia . Przydało by sie parę większych skupisk ludości , brak pracy na innych polach . Kraina Widmo ? Chyba tak .
Pozdrawiam
Ocena 3,5/10
2 Comments
Kwarc Apr 13, 2014 @ 3:58pm
mylicie sie ma wyjsc DLC co zmieni wasze podejscie do tematu całkowicie , oraz zm iazdzy fs2013
76561198017679250 Feb 26, 2014 @ 9:04am
Witam gra do bani nie podoba mi się.Na dodatek multi jeszcze nie ma po single to nudne całkiem , nie warta kupienia, nie polecam!!!