Recent reviews by Ábýssôv

< 1  2  3  4 >
0.1 hrs on record
Early Access Review
Z neznámého důvodu nutnost EPICU, tohle je hlavní problém proč to refunduji.
Není možné změnit layout klávesnice.
Ještě není online mod přes net.
Věřím, že až hra bude mít více času za sebou a hlavně nebude omezená na tej píčovině co si kupuje zdarma věcmi děti tak velice rád dám kladnou recenzi a hned kupuji znova.
Posted November 14, 2022.
1 person found this review funny
1,290.5 hrs on record (2.9 hrs at review time)
10/10

Jako asi jediná hra má u mě skutečně maximální hodnocení.

Hru jsem začal hrát někdy na přelomu roku 2005-2006, od té doby mám na hře něco okolo 9 tisíc hodin. Hra si prošla mnoha změny já osobně jsem zůstal na účtu, který ty updaty postupně nabíral. Jsem tedy na RS3 a musím říct, že té hře snad nejde nic vytknout. Jenom asi to že to je jeden gigantickej grind ale jestli jste ochotný do toho dát nějaký čas tak tam na hodně dlouho nenarazíte na konec.
Hra má svým způsobem 3 typy konce:
PVM- kdy veškerý bossové a cokoliv je ve hře zabijete, většinu sólo, pár bossů je tu třeba dělat ve skupině. Zde vás hra umí odměnit titulem, miliardy goldů a dá se to považovat za jeden z ultimátních konců.
SKILLING- hra k tomuto datu recenze má 25 skillů které jsou potřeba pro všeobecný postup ve hře. Jsou tu tři základní body 99lvl (13,034,431 exp) 120lvl (104,273,167 exp) a potom 200mil exp což je zatím maximum. A znova jeden teoretických konců je dosáhnout 200mil od všeho.
QUESTING- poslední možný konec kdy dokončíte questy, tasky, minihry, miniquesty a mnoho dalších věcí které někdy nejsou vyloženě potřebné pro hru samotnou. Zde je Master Quest cape anebo sada completionist cape's.

Hra má vlastní ekonomiku kde se dá vydělávat flipováním itemů, má street market kdy při různých eventech lidi chtějí nakoupit velké množství surovin nebo věcí a chtějí obejít trade limit tak můžete ještě více vydělat.
Flipování rares či discontinued itemů je taktéž určitě výdělečný.
Zároveň ale pozor, ve hře se vyskytují snad jako všude kreténi co ojebávaj, ať vás chtěj donutit nějaký itemy dropnout na zem a pak se s vámi odportují pryč nebo vás nalákají do pvp zóny kde vás kuchnou..
Jakmile tedy někdo nabízí něco zadarmo tak block a radši si zajít na bosse kde nadropovat věci, než věřit že někdo končí s RSkem a chce svoji banku rozdat. :)

Vše je těžce time consuming ale baví-li vás hra dokáže to potěšit při dosažení cíle který si určíte.
Doporučuji si najít asi klan, pár aktivních cz/sk se najde, případně mi napište a mohu vás doporučit k nám, kde je možné se na cokoliv optat. Protože hra je asi nejtěžší v tom směru že jako nový hráč nemáte moc tušení, co jak efektivně dělat a sami nemáte moc šanci kolikrát zjistit, jak to dělat, protože prostě nevíte, co hledáte.
Asi je lepší to nějak extrémně zase netlačit nebo si nedávat moc velký cíle, protože pak jedině vám z toho zamrdá na palici, vyhoříte a hru na rok odinstalujete lol. xd

U RS3 je řekl bych grafické zpracování naprosto v pohodě
Možnosti a rozmanitost světa na dlouho pro nové hráče neomezená
Sound track má Runescape opravdu peckovej.
Hra je i po letech stále aktivně rozšiřovaná, nové questy, skilly, zbraně ability všecko.

A případně kdyby cokoliv kohokoliv zajímalo tak mi NAPIŠTE SEM POD RECENZI ANEBO NA PROFIL ŽE SI MĚ PŘIDÁVÁTE jinak pozvánky většinou ignoruji... Pak bych vám mohl vysvětlit nebo pomoci s čímkoliv.
Posted October 15, 2020. Last edited November 17, 2021.
Inc
Posted November 27, 2019.
Klasika
Posted June 29, 2019.
7 people found this review funny
9.0 hrs on record
Nejhorší hra balancovaná pro kretény kde po hitu dostanu 100% stun. Mohli by se to radši naučit programovat od Warhammer: Vermintide 2 kde to má mozek.
Posted June 9, 2019.
1 person found this review helpful
9/10

- Opraveny bugy co dělaly hru nehratelnou.
- Prostě minecraft na steroidech.
- Není lepší survive zombie hry.
Posted January 31, 2018. Last edited February 21, 2020.
2 people found this review funny
9/10

Nikdy jsem nějak AC-čka nehrál.. Trojku snad něco nad 2 hodiny ale Origins když nebudu línej tak i dohraju, zatím fakt baví, grafika na ultra 70+fps neklesne, snad jen jednou mi to crashlo a to z lobby takže ani nějak žádnej problém.
Posted November 1, 2017. Last edited November 23, 2017.
8.9 hrs on record
< 1  2  3  4 >