Recent reviews by Wirtuoz

< 1  2 >
Jedyny Souls-like, który był w stanie otworzyć mnie na ten gatunek. Wciągające arcydzieło, które pochłania cię całego i nie puszcza przez wiele godzin. Warte spróbowania dla każdego, zapraszam na najlepszą przygodę w waszym życiu i pamiętajcie "Praise the Sun!".
PS. Najlepszy bossfight to Godskin duo, polecam.
PPS. Gratuluję zwycięstwa Gry Roku!
Posted November 23, 2022. Last edited December 11, 2022.
Świetna fabuła, tryby multi, oprawa graficzna oraz udźwiękowienie. Tylko ludzie to kurwy.
Posted November 22, 2022.
Kiedy nastał ranek?
Posted October 9, 2021.
Zagrajcie w to, a nigdy nie przestaniecie :)
Posted November 25, 2020.
Świetna gra, godny następca pierwszej odsłony serii. Odpowiada na pytania i rozjaśnia o co tak naprawdę chodziło w "Amnesia: The Dark Descent", opowiadając przy tym swoją świetną i straszną historię. Polecam
z całego serca dla tych co grali i podobała im się pierwsza część oraz dla tych, którzy chcą po prostu ograć kolejny survival horror.
Posted October 21, 2020.
Po co czytasz recenzje? Kupuj i graj, bo lepszej gry nie znajdziesz.
Posted March 1, 2020.
1,520.9 hrs on record (687.8 hrs at review time)
Jak najbardziej
Posted June 30, 2019.
Jako wielki fan ikony filmowej Jasona Voorheesa muszę przyznać, że twórcy zrobili kawał solidnej gry z tym panem. Klimat tej gry można ciąć nożem, a satysfakcja z przywalenia Jasonowi z patelni tak, żeby zaliczył zgona jest nie do opisania. Matchmaking działa dobrze, choć mogą trafić się osoby z 300+ pingu. Ogólnie gra bardzo polega na współpracy, jeśli nie będziesz chciał współpracować z innymi to możesz umrzeć bardzo szybko. Jasonów jest kilku i każdy ma swoje mocne i słabe strony, nauczenie się ich jest bardzo kluczowe, żeby obrać idealną taktykę i drogę ucieczki. W zasadzie to tyle, jeśli ktoś chciałby kompana do gry, który nieco poduczy i wyjaśnić mechaniki gry to zapraszać do znajomych.
Posted July 10, 2017. Last edited November 27, 2019.
W końcu po 200 godzinach postanowiłem się wypowiedzieć. Gra Dead by Daylight jest produkcją typu survival horror, gdzie killer ma za zadanie zabić 4 ludzi, czyli 1vs4. Gra z ciągłymi aktualizacjami zmierza w dobrym kierunku, została dobrze rozwinięta i zbalansowana, choć jeszcze trochę jej brakuje do pełnego balansu i usunięcia bugów, ale jestem dobrej myśli. Polecam tą produkcję dla ludzi ze znajomymi, jak i dla tych bez znajomych, każdy będzie się dobrze bawił.
Posted December 10, 2016.
Jako fan Deus Ex'a mogę rzec, że ta część gry została zrobiona wyśmienicie. Klimat wręcz się wylewa na każdym kroku, misje główne oraz poboczne są naprawdę interesujące, a system upgrade zrobiony na wysokim poziome. Misje można wykonywać na wiele sposobów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wybory w czasie gry nie są proste do podjęcia i oddziałują na zakończenie, a skończenie gry kończy się zazwyczaj rozmyśleniami na różne tematy.
Posted October 15, 2016.
< 1  2 >