Select your preferred language.

Last Online: 18 hrs, 47 mins ago

Actions _
Gameplay Stats _
Member since:
June 15, 2008
Steam Rating:
10 - EAGLES SCREAM!
Playing time:
81.6 hrs past 2 weeks
1. Counter-Strike: Source
81.6 hrs
Friends _

ŞąƖƖę DK.
In-Game
Counter-Strike: Source - Join

ƒυƒα.css | FamLay
In-Game
Counter-Strike: Source - Join

МוĦσ` / ßﮞŋŊŷҢσρ
In-Game
Counter-Strike: Source - Join

тє¢ниσ-кк
In-Game
Counter-Strike: Source - Join

๖ۜWTF¹³ ﺖ
In-Game
Counter-Strike: Source - Join

View all 114 friends

SteamID

Ðк.Ğάмεяѕ|»Mr.PIV0«

Profile _

Störken

Steffen

Flong, Kobenhavn, Denmark

Störken Owns You :D


Groups _

Noob whiners

Dem der hader whiners..

166 Members

0 Chatting, 41 In-Game, 61 Online

Denne Gruppe er Til dem der hader whiners.. ! Whiners er Dem der f.eks til pcw siger heey i cheater .. har du prøvet at blive truet med VAC ban bare fordi du er god??? har du prøvet at se dette : Disconnect : Kicked And Banned .. fordi der er nogen i css der ikke kan klare andre er bedere end en selv? Join denne gruppe og støt kampen mod whiners..... Og Hvis i har nogle eksempler på klaner der har whined eller været stride over for dig så add miq : schimmell1991 så jeg kan skrive dem på listen :

Aqua ^ vi spillede 4on4 mix med dem .. så stod der Kicked And Banned

Pix ^ vi spillede os mix med dem.. da det stod 12-0 sagde de vi haxede og skred pix Cl ved jeg endnu ikke hvem er eftersom at han ikke var med der

Der Er os en whiner til.. jeg tror han er rimelig kendt under navnet Angel.. Han påstår at Jeg Cheater med Speedhax og Wallhax.. :S Der er også forklaget anklager mod Syxx Fra angels side.. Angel er en stor whiner.. Fordi Syxx er den sidste jeg kender som ville cheate Syxx er en god ven og en meget skilled spiller!

nicecop skrev til mig om en klan der hed DsD ... han ville anmelde den... : for det første var jeg stand in for en ven og vi ownede dem men så kaldte de os noobs og de truede en af vores spillere med at de havde fundet hack på ham og de vile melde de

Offline - De er whiners.. der blev spillet 2on2 mix .. Den resulterede i skælsord og truen om VAC BAN specialt Scrim Var grov!

VIP = CL = DELICUES ! De whinede over hax.. men det eneste der var gal var at der intet hax var? Blegv Banned fra deres server.. Nedern!

Skillz[G] Bannede syxx Pga At de troede han haxer! Ja det er skam hårdt at være lige så god som Følsom og Syxx! alle siger man haxer!

.::DWW havde meget og skulle have sagt.. eller i hvertfald da de anklagede syxx for hax. Der er bare nogen der ikke kan forstå at syxx er herre god?? Smukt eksempel på "Whiner Verdenen"

Chenzu / Bamse Og senzei og den kendte "Brawn" er nogle af de største whiners.. mig wixx og Jogs spillede 3on3 med dem.. de sagde vi haxede og vi skulle lave en demo ..!.. Nu spammer de mig med at vi er haxere ! og alle dem der kender mig ved jeg ikke haxer


English version:

This Group is for them who hate whiners..
whiners is them who in pcw say.. heey! you hax / cheat! Have you tryed to hear hey ! i VAC ban you? just Because you are skilled? have you tryed to see this on you screen disconnect: kicked and banned ? because someone dosnt accept you are better than them? this group support the antiwhiners..
If you have tryed the same as us then add me : schimmell1991 im trying to make a list of some clans who is good eksemples

Aqua ^ We owned them ? then we get banned?? on a mix 4on4..? The Cl is named Chad..

Visit Dem der hader whiners..'s profile

denmark
7,204 Members - 3 Chatting, 834 In-Game, 2,164 Online

Anti Cheaterclub
252 Members - 0 Chatting, 22 In-Game, 69 Online

High Skilled Players
19 Members - 0 Chatting, 2 In-Game, 4 Online

Danish Cups
18 Members - 0 Chatting, 2 In-Game, 5 Online

The Ones With Nothing To Do
79 Members - 0 Chatting, 8 In-Game, 24 Online

Danish Community
177 Members - 0 Chatting, 22 In-Game, 70 Online

Fans af Syxx ;I
64 Members - 0 Chatting, 18 In-Game, 23 Online

Firstblood.dk
212 Members - 0 Chatting, 42 In-Game, 85 Online

mate's af an0nyM_
96 Members - 0 Chatting, 15 In-Game, 31 Online

nBkONLY
1 Member - 0 Chatting, 0 In-Game, 0 Online

Mummi_Trolden Fan Club
31 Members - 0 Chatting, 3 In-Game, 5 Online

Find PCW her
44 Members - 0 Chatting, 10 In-Game, 21 Online

mate's af an0nyM & Ibanez
35 Members - 0 Chatting, 6 In-Game, 13 Online

FanS af ePo^fUp
8 Members - 0 Chatting, 2 In-Game, 5 Online

AimFOx fanklub og venner
99 Members - 0 Chatting, 24 In-Game, 37 Online

Counter-Strike: Source
442 Members - 0 Chatting, 62 In-Game, 171 Online

fan af EvilFoxy
12 Members - 0 Chatting, 3 In-Game, 7 Online

DK.Gamers
8 Members - 0 Chatting, 1 In-Game, 5 Online

Fun Tournament Community
25 Members - 0 Chatting, 6 In-Game, 11 Online


Favorite Game _

Counter-Strike: Source
Played 81.6 hours this week