Recent reviews by Plutak

< 1  2  3 >
92.2 hrs on record
One of the best story-driven games ever made.
Posted November 25, 2023.
Jedna z lepších her z poslední doby. Jednoduché a přesto zábavné. A poměr cena/výkon je bez konkurenční. Hru jsem nominoval na hru roku 2022.
Posted November 25, 2022.
0.5 hrs on record
Toto je pouze demo???
Posted November 28, 2021.

A developer has responded on Oct 13, 2022 @ 11:07am (view response)
Stejně Brotherhood je lepší..
Posted November 25, 2020.
6.2 hrs on record
Pro fanoušky plošinovek a zejména SUPER MEAT BOY povinnost.
Klady:
+ Zajímavý a vtipný příběh,
+ pěkná stylizovaná grafika,
+ mnoho miniher,
+ hodně odkazů na 90. léta a 2000

Zápory:
- 14.5 GB (????)
- Ovládání může být zmatečné při uvedení nového mechanismu
- Časté chyby, zejména na monitorech s vyšší frekvencí (VSYNC doporučen, hra je navržena na 60 Hz)
- Dlouhé, může se omrzet.

Verdikt: 9/10
Jedna z lepších INDIE her, co vyšla v roce 2019. Málo se o ní ví.
Posted November 27, 2019.
Výborná hra na odreagování během zkouškového.
Posted June 30, 2019.
26.6 hrs on record
Popravdě tato hra je 1:1 s Human Revolution s tím, že "hra nemá konec". Hratelnost se nezměnila, příběh je v podstatě stejný. Ze hry mám stejný pocit jako pro projetí Assassins creed Brotherhood nebo Rise of Tomb Raider. Až na to, že RoTR se poučil z chyb TR 2013, tady to vypadá, že vyvojaři nijak nepokročili. Pro fanoušky Human Revolution OK, jinak bych to nebral, nebo počkal na velkou slevu. Hodnocení 2/5.
Posted May 27, 2018.
1 person found this review funny
Early Access Review
xD
Posted November 22, 2017.
6.3 hrs on record
Tohle bude jednoduchá recenze ... Máte rádi záhady? Máté rádi adventury s jednoduchými puzzly? Máte rádi ubrečené teenagery (stejné jako Life is strange) ? Byla odpověďi 3 ANO? Tak je to hra pro vás. Vše ostatní, co bych mohl napsat o hře, by byl spoiler.

Verdikt 4/5 : Pokud bych měl něco vytknout: časté procházení stejných lokací (které jsou docela velké).
Posted February 1, 2017.
1 person found this review funny
Dragon's Dogma je pro mně určitě milé překvapení roku 2016 (resp. 2012, kdy to vyšlo na konzolích). Z hlediska hratelnosti bych to přirovnal spíš k zvláštnímu mixu Fable, Shadow of colossus, Dark Souls, Dragons Age a japonské fantasy RPG. Sílu téhle hry vidím v prozkoumávání světa.
Příběh byl divný, postavy se chovali jak charaktery z JRPG, často jsou absurdní včetně hrdiny (kterého si můžete vyrobit na míru, proto jsem zvolil hobbita). Zajímavé bylo sledovat cutsceny s mojí hobbit postavou, kamery byli většinou připaveny na pravého obřího hrdinu.
Souboje obecně byli zábavné. Tato hra má dokonce smyslu plný endgame (rok 2012!!!!). Po technické stránce v pohodě (FPS lock na 60, mohlo být víc). No celkový nedostatek je časté opakování a úkoly většinou zajdi a přines. Druhů nepřátel bylo docela málo, nicméně u některých se museli najít slabiny, některé byli patrné od začátku (kyklop = oko).

Verdikt 4/5 Určitě je to lepší hra na prozkomávání než NMS.
Posted January 29, 2017.
< 1  2  3 >