Recent reviews by Stillson

Hra je velmi zajímavá námětem,grafickým zpracováním s úžasnými scenériemi. Skutečné události jsou tu doplněné částmi od vývojářů a jako celek mě to bavilo. Hra je na 4-5hodin (mě to tak trvalo nikam jsem nepospíchal a užíval si hru).
Škoda jen, že vývojáři nevyužili více potenciálu, který hra a příběh ohledně Djatlovovy výpravy má. Ale osobně si myslím, že kdyby zvolili jakoukoliv verzi (UFO,Yetti,vojsko,špioni atd.) nezavděčili by se stejně všem :-)

+ Grafika
+ Sean Bean
+ Zimní scenérie
+ atmosféra
+ hudba
+ příběh
+ Kousky pravdy v proslovech Seana Beana

- lehká neobtimalizace
- příběh (někomu se může zdát odfláknutý)

Za mě 8/10
Posted June 11, 2015.
1 person found this review funny
Vynikající stealth/akční hra. Pro fandy MGS serie určitě stojí za zakoupení.

Ikdyž můžete číst, že je hra krátká (příběhová mise jen jedna).Tak určitě není.Každá hra se dá dohrát nějakým speedrunem, ale o tom to přeci není. V příběhové misi pokud budete chtít udělat všechno a všechno najít strávíte nějakou tu hodinu (pokud předem nevíte kde co najdete atd.). A poté vás čeká dalších 6misí, které opět záleží na vašem postupu.

Za tu cenu, která na PC je (20euro) to rozhodně stojí. Na konzole hra vyšla za nějakých 40euro. Zde máte navíc vyšší rozlišení,klávesnice + myš (osobně hraji na gamepadu Dualshock 4). A je to spíše taková ukázka Enginu a hlavní hry, která vyjde ve 2015.

Za mě 8/10 dokonalé to není (chybí mi tam prvky z MGS jako např. krabice :-) ). To jsou ale už detaily a o detailech i MGS vždy bylo a Ground Zeroes není vyjímkou.
Posted December 21, 2014.
1 person found this review funny
10.8 hrs on record
Hra se slušným příběhem,vynikající grafikou (oproti ostatním hrám je to opravdu grafika na úrovni roku 2014), lehkým kombat systémem a upgradování vyší postavy. Osobně jsem se bavil od začátku do konce. Neočekával jsem od této hry titul roku,perfektní příběh nebo cokoliv. Koupil jsem to jako rubačku s parádní grafikou a to jsem také dostal.

+ Grafika (opravdu takhle má vypadat hra v roce 2014)
+ Zábava
+ Příběh není nejlepší ale nic otřesného to také není (věc názoru)
+ Dabing a charaktery (věc názoru)
+ Všechna DLC a multiplayer
+ povedený port hra mi jela na nejvyšší nastavení bez sekání (až na pár úseků kde klesla FPS asi tak na 2sekundy)

- Příběh
- Charaktery
- krátké ale vzato neztrácí hra tempo ( za mě spíše kladné)

Osobně dávám hře 8/10 hra mě překvapila čekal jsem ji horší (četl jsem jen recenze na pár stránkách), ale ve hře jsem nenarazil na nějaké hrozné bugy. Příběh je slabší ale hra mě prostě bavila. Člověk do toho musí jít s tím, že má chuť jen sekat nepřátelé a kochat se okolím, které jsem si užil.
Posted October 10, 2014. Last edited October 10, 2014.
1 person found this review helpful
13.7 hrs on record
Celkem zábavná hra s ucházejícím příběhem. Hlavní postava je dobře nadabována (Troy Baker - Noel(Last of Us), Ocelot(MGS V),Jake Muller(RE6)). Hra je mixem Assassin´s Creed a Batmana s vlastními novými prvky. Celkem zajímavý je Nemesis System (Sauronova armáda). V druhé části hry si budujete vlastní.
Akorát při hraní této hry se více těším na AC:Unity. Hra stojí za zakoupení ale při slevě spíš.

+Zábava

-Batman/AC mechaniky
-hlavní příběh krátký

Za mě 7/10
Posted October 5, 2014.
Na to,že horory nemám rád, tak tohle byl vynikající horor. Jste většinu času v napětí. Není to nějak extra lekačková (vybafovací) hra.

+ Prostředí
+ Grafika
+ Atmosféra
+ Záporáci
+ Příběh
+ Délka

- Pokud se naučíte mechaniky, tak hra přestává být tak strašidelná
Posted September 24, 2014.
3.2 hrs on record
Skvělá hra u které jsem se bavil od začátku až do konce. Je tam humor a drama. Velmi dobrá hra za málo peněz.
Posted February 16, 2014.
1 person found this review helpful
Very interesting game. The ending was epic and sad at the same time. The game takes seven minutes but it's really interesting work
Posted February 16, 2014.
5.3 hrs on record
Zdravim
určitě hru nekupujte. Za ty peníze to nestojí. Single docela zabavil, ale multiplayer je otřesný. Hra stojí za 500kč max. víc by za tohle chtít neměli.
Posted December 27, 2013.