Products

Recent reviews by baguvixXx

Showing 1-2 of 2 entries
15 people found this review helpful
1 person found this review funny
7.9 hrs on record (6.0 hrs at review time)
Kevesebb, mint 2 euróért vettem meg a játékot minden DLC-vel egyyütt. Ketten jól el lehet vele szórakzni, de sajnos nagyrészt csak azért, mert jókat tudunk nevetni a játék hibáin.

A harcrendszer idegesitő és unalmassá válik elég hamar. A túléléses funkciók semmit nem adnak hozzá a játékhoz inkább csak elvesznek. A vadászat, halászat, gyűjtőgetés, éhség, szomjúság, fáradtság inkább csak idegesitő időhúzásnak érződnek és nem élvezhető játékelemnek. Hangok terén elég hamar idegesitővé válik az a 2-3 jellemzően ismétlődő hang.

Ami jól el lett találva a játékban azok a kis oktatókönyvek. Nagyon hangulatosan lettek megcsinálva a szöveg és az animáció vicces (kár, hogy sokszor ez is akad/csúszik). Illetve a crafting rendszer lett még jól eltalálva.
Az RPG elemekről viszont kevés jót tudok mondani. Lehet, hogy csak nem ástam magam bele eléggé a fejlődésbe, de nem nagyon éreztem hatását annak, hogy mire is rakom a pontjaimat.

Az, hogy egy Indie játéknál DLC rendszer van, ráadásul ennyire sok DLC és enyire nulla contentel(karakter skinek, új játékmód, hardcore mód) az a vég. Bár ez talán inkább kiadói és nem fejlesztői döntés (remélem).

Összességében ha szeretnél pár órát jól szórakozni egy haveroddal (és nem akadsz fönn nagyon a játék bugyutaságán) akkor azt a pár eurót megéri (ha épp le van árazva), egyébként nem tudom ajánlani megvételre.
Posted December 29, 2014.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
2 people found this review helpful
9.7 hrs on record
Early Access Review
Még kicsit kezdetleges stádiumban van, de már most is nagyon élvezhető. Ajánlom minden zombi fannak.
Posted June 25, 2014.
Was this review helpful? Yes No Funny Award