Recent reviews by guuk

1 person found this review funny
Nenechte se zmast mim nahranym casem. Hru jsem hral uz mnohem drive nez se objevila na steamu a muzu ji v klidu doporucit kazdymu milovniku karetnich her. Ano - pixelova grafika muze byt u nekoho prekazkou ale verte mi, ze i na to se da behem chvile zvyknout a nakonec uznate, ze i to ma neco do sebe.
Jinak hra je na uplne jine strategicke urovni nez kral karetnich her hearhstone, redukuje tolik neoblibeny RNG prvek na minimum a verte mi nebo ne pokud jste opravdu dobri tak se na legendarni rank dostanete s uplne basic kartama a zadne vzacne karty ani nepotrebujete.
V soucasnosti je Duelyst spolecne s Faeria (dalsi karetni hra ktera vysla na steamu F2P 24.8.) asi top karetni hra na steamu, navic obe hry jsou uplne zdarma takze sup stahovat a nazor si muzete udelat sami.
Posted August 24, 2016. Last edited August 24, 2016.
Vyborna 4X strategie, pro me obrovske prekvapeni a pokud vam nevadi fantasy (nebo jej naopak mate radi) tak Civ5 Endless Legend strci do kapsy. Opravdu moc dobre udelana hra, ktera Vam zaroven vydrzi na velmi dlouho.
Rozhodne doporucuju vsem milovnikum 4X strategii.
Posted May 13, 2016.
Proste GTA. To snad ani nejde recenzovat negativne ne ?
Jednoduse doporucuji uplne vsem. Jednoznacnej must buy produkt.
1 person found this review funny
Early Access Review
Vyborna karetni hra. Mnohem strategicky narocnejsi nez v soucasnosti kral karetnich her Hearhstone.
Jen na tom autori musi jeste sakra zapracovat. Chybi tam jeste hodne veci ktere hru vysperkuji k dokonalosti.
Doufam ze si pak hra najde svoji fanouskovskou zakladnu protoze si to zaslouzi.
Posted May 13, 2016.
V současnosti asi lepší vesmírnou strategii nenajdete. (teda pokud nejvyde HD remake Homeworldu) Tak jako tak však tento díl trpí přesně tím, čím trpěl minulý díl (hrál jsem Trinity) to znamená že ve hře je sice užásná grafika, krásně se na to kouká ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že vyhrává ten, kdo postaví větší armádu. Také mě překvapilo že v tomto díle zase chybí kampaň což je ohromné mínus. Co jsem četl tak hra hodně těží z obrovské modding komunity. Sečteno podtrhnuto, doporučil bych pouze fanouškám žánru (vesmírná strategie) a také těm, kteří mají s kým hrát po netu, protože multiplayer, ač bude velmi zdlouhavý tak bude určitě velmi zábavný.
Posted February 22, 2014.
Moc povedená strategie s prvky RPG od mích oblíbenců Firaxis. Nezaměřujte se vyloženě na story line a hru si víc užívejte protože je docela krátká. Pokud jste blázní tak určitě vyžkoušejte Ironmana. Zcela určitě to posune zážitek o něco dál. Ja však na tenhle extrém nejsem. Tak jako tak jedna z nejlepších strategie co jsem poslední dobu hrál.
Posted February 22, 2014.
Dohráno na PS3. Jedna z top FPS s prvky RPG vůbec. Pro mě osobně se tato hra řadí hodně vysoko, super hratelnost, výběr ze 4 class, vysoka znovuhratelnost a perfektní coop. Na ps3 hráno bez DLC takže si to na PC sjedu ještě jednou se všema DLC a za jinou classu.
Posted October 7, 2013.
Total War ! <3 Ze začátku mě odrazovalo umístění do Japonska ale po chvíli jsem zjistil že si autoři nemohli vybrat lépe. Nespočet různých možností, perfektní multiplayer, úžasná grafika. Týhle hře není (až na klasickej problém s AI, a možná trošku přemrštěnou obtížnost) co vytknout a určitě se k ní ještě několikrát vrátím.
Posted August 29, 2013. Last edited November 26, 2013.
Jedna z nejlepších coop strategií co jsem zatím měl možnost hrát.
Posted August 29, 2013.
Pravděpodobně nejlepší RPG s tak chytlavým příběhem. Má teda trochu slabší start ale když tu hodinku nebo dvě vydržíte a dáte prostor se příběhu pořádně rozjet, tak už vás hra nepustí dokud ji prostě nedohrajete. Už aby tu byl třetí díl !
Posted August 29, 2013.