Recent reviews by Yazu

1,321.7 hrs on record (860.7 hrs at review time)
To nie gra to samo życie jak cię wciągnie to przepadłeś. Na początku wydaje się trudna ,za dużo informacji do ogarnięcia , ale powolutku dojdziesz co i jak. Tutaj nie będę nic pisał pewnie niejeden z was wie o EVE więcej. Giera dla totalnych maniaków ,piękna, grywalna, rozwojowa, rozbudowana, trudna i łatwa zarazem.
Gra do biura, pociągu i zacisza domowego. Ekonomia w grze na najwyższym poziomie niczym giełada na wall street. Poziom adrenaliny momentami skacze ponad granice, dotyczy to i ekonomi i walki.
Polecam, mnie EVE uspokaja hehe.
A zapomniałem, można się całkiem nieźle podciągnąć z anglika.
Jeśli ktoś ma ochotę spawdzić o co biega w EVE to przeskoczcie na ten link http://chudydran.blox.pl/2014/11/This-is-EVE-Online.html , warto poczytać zanim wystartujecie. 1320h save fly.
Posted December 31, 2013. Last edited December 25, 2017.
Studio Bohemia Interactive wyspecjalizowało się w produkcji taktycznych FPS-ów, odznaczających się dużym realizmem w przedstawieniu współczesnego pola walki. ArmA III to kolejna odsłona cyklu zapoczątkowanego w 2001 roku.
Operation Flashpoint: Cold War Crisis , Operation Flashpoint Resistance (najlepsza giera o tematyce prtyzantckiej w jaką grałem) , Arma 2 , Arma 2: Operation Arrowhead , Flashpoint Red River , Flashpoint Dragon Rising i wreszcie Arma 3 . To jest to co tygrysy lubią najbardziej. Do tego wszystkiego niezliczone ilości modów i świetne edytory do ich tworzenie.
Gorąco polecam całą serię.
Posted December 31, 2013.
Skyrim - górzysta, malownicza kraina, położona na północy kontynentu Tamriel. Oficjalnie prowincja należąca do Cesarstwa Tamriel. Skyrim jest podzielone na dziewięć włości, stolicą Skyrim jest Samotnia, a najwyższą górą Gardło Świata, której szczyt nie jest otwarty dla każdego, ponieważ blokuje je klasztor Siwobrodych, Wysoki Hrothgar. Kraina ta jest miejscem akcji gry The Elder Scrolls V: Skyrim.
Główną władzę w kraju sprawuje Najwyższy Król.
Skyrim podzielony jest na dziewięć włości rządzonych przez Jarlów. W Skyrim znajduje się Legion Cesarski, którego sztab mieści się w Zamku Dour w Samotni. W przypadku śmierci Najwyższego Króla Jarlowie zbierają się na Moot i wybierają z pośród siebie nowego króla.
Najwyżsi Królowie Skyrim nosili Wyszczerbioną Koronę wykonaną z kości smoków. Robiono tak, aż do śmierci króla Borgasa.
Jeśli przemierzyliście krainę Moorowind i ukończyliście Oblivion , ta giera jest dla was.
Posted December 31, 2013.