0.0 hrs last two weeks / 574.3 hrs on record (486.7 hrs at review time)
Posted: Dec 10, 2016 @ 12:31pm
Updated: Apr 20, 2018 @ 2:01am

CS:GO Review
CS:GO to gra, w której napotkasz rózne typy graczy, np:

-Turskie osobniki, zazwyczaj osoby bez mutacji, które drą ryja, bo tak.
-Ruskus pospolitus, zazwyczaj osoba, która przeszła mutację (nie zawsze)
-♥♥♥♥♥ Mityczny, bardzo rzadki osobnik, którego można spotkać raz na rok praktycznie. Myślałem, że nie istnieje, lecz pewnego dnia grając z my friendem (Pozdrawiam Cię, My Friend if you czytać that) na mapie Nuke (hehe fajna nazwa swoją drogą, dobra nvm.) graliśmy sobie i: miał mutację, gadał po angielsku, uważał nas (Poland) za jego bracia.
-Polaq, jeden z najgorszych typów, siedzi se na wooden necie, gra w CS:GO, w większości przypadków dziecko, które potrafi JEDYNIE gadać przez mikrofon i obwiniać innych
-Cziter, czyli osoba której jeszcze nie spotkałem, (bo jestem śilverem pewnie) jest ona bardzo fajna, jeśli jest w twojej drużynie. Jeśli natomiast w przeciwniej, jest on zły i głupi i okropny. Zazwyczaj ludzie wyzywają w ten sposób Smerfów.
-Nób, nie potrafi grać, nie ma przyjaciół, jego ping wynosi 90000, nie potrafi nigdy ugrać 1vs1, ale mimo to, ZAWSZE trafia się jakiś jeden osobnik, który go nie kicknie.
-Smerf, czyli niebieski malutki stworek, któremu zachciało się grać w CS:GO. Czemu? Nie wiadomo. Zazwyczaj nie ma skinów i jest najwyższy w tabeli. Najczęściej spotykany na rangach takich jak Śilver 1. I do dzisiaj nie wiem, czemu oni są tacy świetni, a mają takie niskie rangi... Może to przez ich rozmiar?