Products

Recent reviews by Sledgehammer

< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 33 entries
5 people found this review helpful
17.1 hrs on record (15.1 hrs at review time)
От уявіть: в мене інтернет дуже часто менше 1 мб/сек. Але я не полінувався завантажити 27 гб забавки. Серед саме виключно та натурально військових стратегій ця для мене особисто найкраща. Любителям подібного однозначно рекомендую.
Та і мережива версія тут актуальна і популярна.
Posted May 17, 2020.
44 people found this review helpful
2 people found this review funny
17.1 hrs on record (6.5 hrs at review time)
Early Access Review
Кожен піксель в забавці є українським. А музичний супровід якому не одна сотня років, це взагалі щось окреме і під час гри надзвичайно приємне. Перед вами поселення, якому ви вибираєте місце і починаєте його розвиток. Те скільки тут об'єктів для будівництва й та купа справ яку вони виконують просто вражає. А про де які я взагалі не знав що вони колись мали місце бути в історії нашої країни. Грати приємно вже тільки через те, що забавка просякнута українським духом. Та і кращих українських економічних стратегій я ще не бачив. А враховуючи те, скільки тут ще в розробці, то далеко по заду лишається серія Tropico і подібні. Велика подяка людині яка це все творить і ще більших вам досягненнь. Любителям подібного жанру купувати однозначно.
Posted March 26, 2020.
14 people found this review helpful
3 people found this review funny
51.8 hrs on record (21.3 hrs at review time)
Грав у 1, 2 та 3 частини. 4 якось не довелось. А от 5 подарував друг. І чомусь мені 5 це та улюблена всіма 3, тільки вже з набагато більш відкритим та насиченим світом, а головне, тут аж три авторитети, які періодично вам будуть "класти купу на порозі". Тут на кожному кроці вас щось очікує, без різниці, чи ви на авто чи на своїх двох. Де б ви не були, у якому б куточку карти не гуляли, вам не дадуть спокою якщо не люди то звірі (а їх тут ой як не мало). Навіть гримуча змія є, після першої зустрічі з якою я мало цегли не наклав у штани. Отже, висновок наступний - гра однозначно вартісна і потрібна як подарунок та і якщо купувати за свої кровні то вартує кожної витраченої на її копієчки. Любителям даної серії рекомендую.
Posted January 15, 2020.
11 people found this review helpful
10.8 hrs on record (5.0 hrs at review time)
На мою виключно особисту думку, ця частина набагато краща ніж оригінал. Більш динамічна. Сюжети хоч і короткі але більш цікаві. А компанія за Юріко взагалі захопила. Дуже сподобалось. Любителям оригіналу гарантовано треба це спробувати.
Posted December 30, 2019.
19 people found this review helpful
1 person found this review funny
9.6 hrs on record (4.4 hrs at review time)
Шановні, тут не має про що говорити. Це легендарна серія забавок. І хто любить стратегію, тим більш військову, то це саме то що потрібно. Ну так, є ті кому 3 частина не дуже сподобалась. Ну але ж на смак і колір як то кажуть.. Тому дуже навіть рекомендую.
Posted December 29, 2019.
16 people found this review helpful
9 people found this review funny
65.0 hrs on record (35.2 hrs at review time)
Ну, я повний "рагуль" в цій забавці. Але навіть такому рукосракому як я, подобається грати з друзями (хоча стрілялки я не дуже люблю). Моя думка - гра варта уваги, особливо якщо ви любите побігати компанією і постріляти іншу компанію друзів.
Posted December 29, 2019.
8 people found this review helpful
0.6 hrs on record (0.3 hrs at review time)
Гарна дитяча гра навіть і для дорослих. Особливо після графічно навантажених забавок, тут просто відпочиваєш. Затягує з перших хвилин.
Posted November 26, 2019.
10 people found this review helpful
50.4 hrs on record (17.4 hrs at review time)
Зразу хочу відзначити, що версія тут, набагато більш цікавіша. Ну а взагалі, це звичайні кораблі, без зайвих видумок і при цьому місцями з дуже приємною графікою. У забавці не скидають на гравця всі доступні механіки. Наприклад, командири і прокачування з'являються тільки після проведення декількох боїв і отримання певного досвіду. Що на мою особисту думку є дуже добре.
Що ж стосується самого геймплею, то як тільки починаєш розуміти, як саме потрібно цілитися у ворога, чим відрізняються класи кораблів (есмінці, лінкори та крейсери), який з них підходить в тій чи іншій ситуації і як кооперуватися з іншими гравцями, поступово занурюєшся в гру і ловиш себе на думці, що провів в ній пару-трійку ненудних годин, хоча спочатку не планував витрачати в ній багато часу.
Posted November 2, 2019. Last edited November 2, 2019.
17 people found this review helpful
518.2 hrs on record (470.6 hrs at review time)
Людям, які не люблять постійно починати заново варто трохи почекати (хоча по якій-небудь акції купити все одно можна), тому що «вайп» (від англійського Wipe - стирання) карт і креслень трапляються як мінімум раз в місяць.
Ну а якщо постаратись написати все таки більш детально і при цьому коротко то, забавка красива і іноді гальмівна, цікава і злегка набридає, різноманітна і весела, вимоглива до гравця і жорстока, ось така Rust.
Posted October 30, 2019.
9 people found this review helpful
1 person found this review funny
19.5 hrs on record (14.1 hrs at review time)
Попри всі нововведення, оновлення та спрощення - це все та ж улюблена мною гра, ті ж обпалені ядерним вогнем пустки, знайомі монстри й зброя, звичне управління, традиційно незручне меню, все та ж графіка. Ну, майже та. В цей раз більш трішки насичено все. На мою особисту думку, Fallout 4 залишився таким яким він завжди був.
Posted October 30, 2019. Last edited October 30, 2019.
< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 33 entries