Products

Recent reviews by B

< 1  2 >
Showing 1-10 of 19 entries
2 people found this review funny
108.0 hrs on record (86.8 hrs at review time)
Néha kicsit felbasz , és ráfér egy-két update de szórakoztató, főleg haverokkal. Sokszor kiégtem már amikor a pucér kurva odajött sikoltozni , a haverom meg lecsapta hogy "kussolj már ribanc" xddd
Posted September 18, 2019.
No one has rated this review as helpful yet
90.7 hrs on record (87.7 hrs at review time)
Imádnám, HA nem lenne a következő: Szintet lépek. Rájövök hogy kéne a szintemhez megfelelő páncélzat. Elmegyek a boltba. Csak olyan páncél van ami még egy 1-es szintűnek is szar lenne. Hát jó akkor készítek magam. De ehhez mi is kell? Járattság a páncélzat készítésében. Amit hogyan is tudok fejleszteni? páncélzatok készítésével. Ehhez mi is kell? Fémek. OK. Lemegyek a bányába , bányászok úgy kb 8 évig. A bányászott 10000 ércből kb kijön 20 db fém amiből úgy kb. 3 db. páncél. A jártasság szintes csík egy hangyafasznyit ment előre , szóval ha itt én akarok is valamit lemehetek 100x 8 évre a bányábaJAHOPPÁBASZDMEGMEGTELTAZINVENTORY. Hát őő izé valamiért nincs kedvem ezt a rabszolgamunkát csinálni.

A másik: Kapok egy küldetést. Nem szretnék fél évig utazni a küldetés helyszínére ezért veszek egy hátast. JAA hogy az egyetlen hátas amit meg tudsz venni aranyból az 1000000 aranyba kerül és ráadásul alig leszel gyorsabb tőle JAAA hogyha egy normális hátast akarsz vegyél játekbeli pénzt JAA
Posted December 19, 2017. Last edited December 19, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
70.2 hrs on record (59.6 hrs at review time)
RIP friendly fire off
Posted November 28, 2017.
4 people found this review funny
0.7 hrs on record
A baráti tüzet nem lehet kikapcsolni amikor folyton lőnöd kell mert egyfolytában jönnek az alien-ek?
Posted November 26, 2017.
6.1 hrs on record
Annak ellenére hogy a grafika nagyon jó, simán elviszi a gépem lagg nélkül. Imádom a google fordítós chatet , lehet vele szórakozni :) (mindent kimond amit beírsz a chatbe). Bár összesen 4 karakter van meg lehet találni a hozzád illőt. A barikádok is nagyon bejönnek meg amúgy is szeretem az ilyen játékok.
Posted November 25, 2017.
10 people found this review helpful
0.0 hrs on record
What's the difference XD
Posted October 9, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
18.1 hrs on record (11.3 hrs at review time)
huh már hirtelen azthittem hogy ez is fizetős lett de rájöttem hogy több verziója is van
Posted October 7, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
11.7 hrs on record (6.4 hrs at review time)
Early Access Review
A játék élvezhető de már egy kicsit (nagyon) felbasz egyrészt hogy megvettem Bödwar-ra a fehér kinézetet de amikor legközelebb letöltöttem a játékot, már nem volt meg de nem csak ez hanem mindenem elveszett , a fekete és fehér kinézeten kívül minden mammoth coinba kerül ami természetesen csak vásárolható....
Posted October 1, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
346.7 hrs on record (283.6 hrs at review time)
Még jó hogy eddig is csomó fizetős tartalom volt benne így nem tehetik még jobban pay to win-né = így már nem tudják elrontani ^^
Posted September 3, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
657.6 hrs on record (295.5 hrs at review time)
Miért vagyok ennyire ráfüggve erre a szarra? Az eredeti ár töredékéért vettem de max annyit is ér. Úgy látom ez az a tipikus módszer mint amit az EA vagy a Blizzard alkazmaz: Az elején még fejlesztgetik a játékokat, elhitetik hogy milyen jó lesz és amikor már megvan az elegendő fanbase, akkor szépen elkezdik leszarni a bugok kijavítását és farmolni a mani-manit. Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy itt legalább a kiegészítők jók.
Posted August 29, 2017. Last edited September 12, 2019.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 19 entries