Products
in account

Recent reviews by RouxRenarde

Showing 1-3 of 3 entries
7 people found this review helpful
93.4 hrs on record (82.3 hrs at review time)
Darksiders II: Death Lives
Originally posted by Смерть:
Я Господь, Бог твій... І не буде в тебе інших богів перед лицем моїм
Можна багато казати про Смерть, уявляти її, але коли вона приде до тебе, ти вже не відмовишся. Твоє життя закінчене.
В другій частині Darksiders, багато всього, є відверто гарне, а є погано реалізоване. Якщо бойова система, стала тільки кращою, з цим різноманіттям зброї, то світ гри, хоча і чарує своєю красою та пейзажами, але він порожній.
Графіка:
Майже не зазнала змін, але все ж не втратила своєї гармонії світу та прекрасності.
Чудові, величні локації, гарні об'єкти, чудові текстури зброї, ворогів, персонажів, і звісно нашого головного героя.
Естетам в графіці, нічого буде знайти, де не де є пікселі, погано згладжені тіні, але це не мінус, особисто для мене.
Бойова система:
У нас є коси - основна зброя та додаткова, яка залежить від гравця: Палиці, булави, кігті, глефи.
При бажанні гравця, він може користуватися косами, бойовий процес від цього ніскільки не погіршиться, а при використанні додаткової зброї, процес шинкування ворогів просто захоплює дух.
Про істинну форму Смерті:
Натисни V та відчуй всю велич Смерті. Гротеский вигляд, дещо готичний. Всі фібри душі просто завмирають коли бачать її, так це істинна Смерть, вся велич в одному зовнішньому вигляді.
Про побічні квести:
А їх нема, просто. Є квест Вульфгрима, Остеогорота, Голема. Все. Інше мілки завдання в цій ж локації, де приди, вбий, принеси - отримай нагороду.
Боси:
Окрім босів, яких ви зустрінете по сюжетній лінії, є ті, яких треба знайти у світі гри, і повірте моєму слову, вони того варті, цікавіші і в дечому складніші за сюжетних.
Сюжет:
Наше завдання, полягає у тому, щоб знайти докази невинуватості нашого брата, Війни. Окремо, розкривається віха і доля нефілімів, і конфлікт Смерті та Авессалома.
Моя оцінка: 8.5/10
Posted June 2, 2015. Last edited June 2, 2015.
12 people found this review helpful
2 people found this review funny
28.4 hrs on record (28.2 hrs at review time)
Серпень 2011 року.
До мене потрапила в руки ця чудова гра, що дала початок історії, про чотирьох вершників апокаліпсису.
Originally posted by Joe Madureira:
Спочатку ця гра планувалася як кооперативне місиво на чотирьох чоловік
Але склалося так, що через фінансові та технічіні складнощі Vigil Games вирішила випускати по грі на історію кожного вершника.
Darksiders: Wrath of War
Перед нами постала гра про молодшого з вершників, Війну. Небагатослівного, який суворо дотримується кодексу честі.
З сюжетом самої гри має ознайомитись кожен, бо він повен загадок, вбивств, зрад, брехні і таємничих ниток змови.
Нашого головного героя, зробили крайнім у знищенні людства, і після ста років проведених у в'язниці Обвуглена Рада виносить йому вирок: смертну кару, а натомість наш головний герой просить послати його на зруйновану Землю, щоб відновити баланс. Рада дала свою згоду, але приставила до нього Наглядача, з умовою що він вб'є Війну якщо той відійде від своєї місії. Так і починається наша гра, і видима головна ціль.
В асортименті Війни для змертвіння ворогів присутні:
  • Пожинатель Хаоса
  • Легендарна коса Смерті
  • Пістолет зроблений Ультейном
  • Рукавиця
Процес бою, хоч і простий але при наявності уяви у гравця, на екрані з'являється криваве місиво.
Щодо місцевих пейзажів, які чарують і милують око багато не скажеш - це треба бачити особисто. Зруйнована Земля у різних варіаціях: метро, вулиці, дороги, транспортні розв'язки, будинки, заміська територія все це виконано чудово і з руки майстра - Джо Мадурейри.
Робота акторів озвучування - пречудова, але це стосується лише англійської локалізації.
Саундтрек теж на висоті, кожна мелодія, по своєму чарує вухо і запам'ятовується в серці.
Рекомендую всім поціновувачам слешерів-адвенчур. Кожен знайде в цій грі щось своє і до болю особливе.
Моя оцінка: 9/10
Posted January 2, 2015. Last edited January 2, 2015.
53 people found this review helpful
1 person found this review funny
273.2 hrs on record (237.6 hrs at review time)
3 вересня, день виходу. Всі були в шоці, гра була досить забагованною і неоптимізованою. Штучний інтелект теж не був в тому стані, яким нам його малювали. Стан на 01.02.14,патч 1.9.0.
- Гра стала оптимізованішою, фпс виріс в середньому на 15.
- Штучний інтелект став розумніший, хоча при облогах міста,він ще досить не допрацьований, за цей час вже видно неабиякий прогрес. В дипломатії АІ став практичніший, шукає вигоду в союзах, і при необачності гравця,може його затянути в прірву безвихідності.
- Баги майже зникли, хоча й до цього я їх не зустрічав.
- Гра стала дійсно цікавою і досить складною. Поєдинки стали цікавішими, ребаланс останнього патчу дещо урівняв ситуацію з Римською фракцією, тепер Рим не такий і всемогутній.
- Фракцій вистачає, хоча в деякому часі відчуваєш їх недостатність.
- Історичні битви, ось що мене порадувало,складність відчувається, це не звичайний поєдинок.
Деякі мінуси:
- Недопрацьована дипломатія
- АІ все ще потребує допрацювання.
- Оптимізація.
На данний момент, хто ще сумнівається в покупці, може сміливо брати. Гра є тим, чого майже чекали.
Моя оцінка 8.9/10
P.S. Буду допрацьовувати рецензію, виправляти помилки, і доповнювати, вона не є остаточною.
Posted February 1, 2014. Last edited November 11, 2014.
Showing 1-3 of 3 entries