0.0 hrs last two weeks / 41.7 hrs on record (11.0 hrs at review time)
Posted: Jan 2, 2015 @ 10:26am
Updated: Jan 2, 2015 @ 10:28am

W mojej recenzji chciałem powiedzieć o bugach,wadach,zaletach i zabawie przy graniu w ''The amazing spider-man 2'' kilka razy gdy chciałem wejść w interakcje z przedmiotem a był ostatni przeciwnik oddalony gdzy urzyłem interakcji zapadł on się pod ziemię ułatwiło mi to przejście misji ale on się zbugował.Powiedziałęm o jedynym bugu który na razie spotkałęm tylko jeden fabuła to prawie co inne niż film ale to może i lepiej jest oczywiście kilka powiązań z filmem dobrze że gra to co innego bo w sumiejeżeli byłem na filmie to bym znał wydarzenia a takto jest to całkiem dobra opowieść której nie zobaczymy w kinie jest kilka przewidywalnych momentów ale nie psują one zabawy z grą.To tyle jeśli chodzi o fabułe a dla graczy którzy lubią znajdźki i wyzwania też nic nie zabraknie w sklepie z komiksami Stana Lee mojej ulubionej minifigurki z gry ''LEGO Marvel super heroes'' są do zebrania figurki postaci z uniwersum marvela czy komiksów oraz obrazy z grafikami i automat z wyzwaniami dość trudnymi do odblokowania są też stroję mój ulubiony to Ultimate comics spider man suit którego w kolekcji mam nawet figurkę jestem wielkim fanem Marvela ta gra to niemała frajda dla mnie myślę że ta gra spodoba się też innym fanom moja ocena to 9+/10