Recent reviews by Peetee

< 1  2  3  4 >
1 person found this review helpful
Meh... Osekaná civka. Žádnej game pacing. Atomovky jako dlc na konci roku. Tohle je taková škoda.. Počkal bych rok až se to dá do kupy. Jediná naděje tento rok je ARA.Nedoporučuju.
Posted March 26. Last edited March 26.
16.4 hrs on record
Boží textovka. Užil jsem si to celé od začátku do konce. Je to jako číst knihu a rozhodovat jak se bude děj odehrávat. The Passenger má naprosto unikátní atmosféru. Doporučuju
Posted March 23.
Nejlepší PvE střílečka co jsem kdy hrál. Pokud vás odrazuje že je to pro 4hráče tak musím říct že hra se dá hrát solo ale je to těžké. Quickplay s random partou je ta cesta pokud nemáte kámoše.. na pohodu. Určitě doporučuju.
Posted March 1.
Moje první souls hra co mě fakt baví. Ponižující nefér hratelnost je to co hráče donutí hru studovat a snažit se. Dvacetkrát mě zabil Crucible Knight.. vrátil jsem se do Liurnie a leveloval jsem chara, taky jsem si sehnal lepší gear. Když jsem se pak vrátil a zabil ho napoprvé tak se my vyplavil dopamin tak jak jsem to nikdy v žádné jiné hře nikdy nezažil.. 10/10 doporučuju.
Posted January 20.
1 person found this review helpful
Klasické nízkorozpočtové rpg které si koupíte ve slevě za pár kaček s tím že ho po pár hodinách odinstalujete.. to jsem si myslel . Pak jsem hrál 10 hodin 20 a ani po třiceti hodinách jsem nepřestal. Gedonia je úžasná hra kterou dělal jenom jeden vývojář-klobouk dolů. Progres postavy je skvělej, parádní rpg prvky prostě dobré staré rpg. Vůbec nevadí že hra působí jako 20let stará. Kdybych to shrnul tak napíšu že Gedonia je vlastně takovej lehčí Elden Ring v pohádkovejch kulisách :-D . Doporučuju
Posted January 2.
32.6 hrs on record
Nejedná se jenom o předělávku původního Half-Life ale o něco mnohem víc. Úžasna FPS. Dopručuju
Posted November 27, 2023.
0.0 hrs on record
Parádní DLC posouvá hru na absolutní top! Cd Projekt Red si napravil reputaci.
Posted November 8, 2023. Last edited November 8, 2023.
1 person found this review helpful
Nejlepší béčková střílečka co jsem hrál. Malé studio co do toho dalo srdce si zaslouží potlesk. Osmdesátková atmosféra a dokonajej pocit ze střelby. Není to top kvalita ale jednoduše to baví. Paráda
Posted November 8, 2023.
Nejlepší tahovka z druhé světové co je na Steamu! Obtížnost je nekompromisní. Skvělá hra těžká k naučení ale s neuvěřitelnou atmosférou. Doporučuju aspoň zahrát demo.. stojí to za to.
Posted October 22, 2023.
1 person found this review funny
192.1 hrs on record
Baldur's Gate 3 je obrovské a mistrovské dílo. Nebojím se říct že je to nejlepší RPG všech dob! Rozhodně tady od Zaklínače 3 nic takového nebylo a dlouho asi nebude. Vtipné je že studio Larian nakopává zadel obřím molouchům jako EA,Blizzard a spol. Žádné mikrotransakce, lootboxy ani game pass blbosti. Prosťe jemom kvalitní hra. Je úžasné sledovat obrovskou komunitu kolem Baldur's Gate 3. Je to skvělé vidět jak 800K hráčů říká nahlas po čem všichni touží. Nádherná hra,skvělá komunita a studio které si tento triumf plně zasluhuje! 11/10 ...
Posted August 5, 2023. Last edited April 2.
< 1  2  3  4 >