Products

Recent reviews by Patyek

< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 21 entries
12 people found this review helpful
27.1 hrs on record (13.1 hrs at review time)
Sokan lehúzták, de nekem akkor is tetszik!
Posted March 24.
6 people found this review helpful
14.9 hrs on record (14.7 hrs at review time)
Őszintén az elején nem annyira tetszett, de aztán pár felvezető küldetés után beszippantott a játék. A mellékküldetések között van jó pár bugyuta és vicces, de fősodor izgalmas. A chip fejlesztés számomra random, hogy amikor háromból egyet készítek, akkor mi lesz a végeredmény. Amellett, hogy játékmenet változatos, bitang jól néz ki! Egy újrajátszást mindenképp megér, már csak azért is, mert nem teljesítettem az összes mellékküldetést az első végigjátszás során.
Posted February 18.
3 people found this review helpful
86.2 hrs on record (67.4 hrs at review time)
Méltó folytatása az első résznek.
Posted February 18, 2023.
6 people found this review helpful
10.4 hrs on record (4.6 hrs at review time)
Ez egy Tower Defense és egy felülnézetes lövöldözős játék kombinációja, fejlődési rendszerrel. Aki szereti a hasonló játékokat az nem fog benne csalódni. Alapból tartalmaz magyar feliratozást, ami külön pozitívum.
Posted December 24, 2021.
3 people found this review helpful
9.0 hrs on record
Nem gondoltam volna, hogy párbeszédek, vagy különböző olvasmányok nélkül is lehet magával ragadó egy játék, de ez az.
Posted August 13, 2021.
5 people found this review helpful
3.0 hrs on record
Hasonló mint a hajdanán PS3 konzolra kiadott Journey, kicsit továbbgondolva. Hangulatos, végig magával ragadó, gyönyörű zenei aláfestéssel.
Posted August 12, 2021.
25 people found this review helpful
1 person found this review funny
0.6 hrs on record
Egyedi látványvilág, hangulatos zene és hangok, aprólékosan kidolgozott humoros dialógusok... engem kilóra megvett, már a játék demója is. Aki teheti vegye meg (magyaroknak kötelező! :D), tényleg megérdemlik a fejlesztők a támogatást!
Posted November 5, 2020.
6 people found this review helpful
6.7 hrs on record (4.6 hrs at review time)
Lélegzetelálltó látvány, egy mesés utazás... A Draugen az idei év meglepetése volt számomra. Kihagyhatatlan!
Posted November 3, 2019.
8 people found this review helpful
0.6 hrs on record
Fél órányi játék után azt kell mondja,, hogy szuper lesz! :) Már várom a megjelenést!
Posted January 13, 2019.
12 people found this review helpful
6.2 hrs on record (6.2 hrs at review time)
Kellemesen csalódtam ebben a játékban! Persze nem tökéletes, de nekem nagyon tetszett a története, több befejezése is van. A játék látványvilága is nagyon rendben van, az épületek belső terei nem annyira szépek, de a kinti világ és a barlangok belső tereinek látványa lenyűgöző szinte mindenhol a játék során. Sok ennél drágább indie játékkal találkoztam, ami nem ér meg 10 eurót, ez a játék igen.
Posted December 2, 2018.
< 1  2  3 >