Lonely FireWolf
Jihomoravsky Kraj, Czech Republic
 
 
"She was beautiful. I hated her for making me feel this way." - Max Payne 2
Currently Offline
Last Online 36 mins ago
Pár (ne)důležitých informací

Mažu si lidi, se kterýma si několik měsíců nepíšu nebo nehraju. Není to nic osobního.

Many times I've been a traveller
I looked for something new
In days of old
When nights were cold
I wandered without you
But those days I thougt my eyes
Had seen you standing near
Though blindness is confusing
It shows that you're not here

Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance
Like the sound
Of a windmill goin' 'round
I guess I'll always be
A soldier of fortune

- Soldier of Fortune, Deep Purple

Nejlepší člověk na Steamu
Kdo jiný by to mohl být, než nejkřupavější z křupavých - . Můj nejlepší přítel tady na Steamu, kterého beru téměř jako mladšího bratra. Máme spoustu věcí společných a jako bonus je Rohlík i nejlepší medik v KF, jakého jsem tam kdy potkal.

Výběr z mých oblíbených písniček
All along the Watchtower (Don't Fear) The Reaper Bohemian Rhapsody Hotel California Carry on my Wayward Son Paint it Black Space Truckin' Surrender Solitary Man

Oblíbené citáty
"Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things, right now: Jack and shit... and Jack left town." - Ash Williams (Army of Darkness)

"This... is my boomstick!" - Ash Williams (Army of Darkness)
Artwork Showcase
Naše kráska a já
21 1
Screenshot Showcase
Lucius II
7 1

Recent Activity

0.3 hrs on record
last played on Sep 23
33 hrs on record
last played on Sep 23
1.0 hrs on record
last played on Sep 23
Piggsy Aug 29 @ 7:28am 
Milá dámo, já jsem mezi lidma každý den a žádné sociální sítě nevedu, takže buď tak hodná a nech si tyto řeči pro Wolfíka, který tráví poflakováním a lapěním u počítače celý svůj život. Pak se přihlásím na Steam a ještě tady čtu jeho žvásty o šikaně, zrovna od něj, který s každým jenom manipuluje a toho chudáka HL-Blázna jen využíval.
siSINka_CZ Aug 29 @ 12:02am 
... pánové Piggsy a Prase Ušatý, co tak někdy zvednout zadek od virtuálních sociálních sítí a jít TAM ven mezi normální lidi? Nechápu, co řešíte. Buď se někdo s někým bavit chce - nebo nechce. A když nechce, tak to nepřežijete? ;-)
fanatic99 Aug 23 @ 6:17am 
Tak koukám Blázen udělal správnou věc koukám, tím musím svůj slib dodržet! A ne bejt jako zmrd zákeřnej jako jeden nejmenovaný. Musím říct že blázen nebude zas tak špatný piggsy, přišel mi jako loutka na provázku tohodle kašpárka, udělej tohle tamto tohle to a pod. Když potřebuji já help tak si zas naser hmmm. Tím si myslí že je spravedlivý člověk? To těžko! Blázen už tuší také co je asi zač, každopadně bláznovi dávám pokoj. Šlo tu o jeden hlavní princip! Aby zjistil blázen jak se mu celej wolf vymstil! Pro další lidi! Nikdy se nezastávejte tohodle člověka protože až budete potřebovat pomoc, pošle vás doprdele jako Blázna. Skupina je hlavně na blázna, ale hlavní kdo je zmrd je tenhle! Měla by se předělat na wolfa a blázna by stoho měli vystrčit, protože zjistil co je taky zač pan wolf. To je tak vše co bych dodal.... Nashledanou někdy zas příště.
Piggsy Aug 22 @ 12:35pm 
Ejhle, FireWolf a jeho tradiční kecy o šikaně, ach joo. Už je to fakt trapné, zvláště od šikanátora jako jsi ty. Bylo vás na mě tenkrát asi 10 a mysleli jste si, jak mi to nandáte, jenže ouha, nebyl jsem tak slabý jak jste čekali a neposral jsem se z vás. A teď čumíte jak telata a žvatláte o šikaně. Nevím, jestli tě někdy šikanovali ve škole, ale vůbec bych se tomu nedivil, protože jsi naprosto typický namyšlený zmrd, který je vždy dokonale našprtaný, leze učitelům do řitě a donáší na spolužáky. Opakuji - naprosto typický! Nasvědčuje tomu i tvé chování na netu, kde šíříš své světonázory a když někdo nesouhlasí, tak nejsi ani schopen diskuze. Pouze ignorace. Na Steamu už ti taky moc přátel nezbylo, až na těch pár píčusů typu Blázen, Raylo, Artym... no škoda slov. Jiným hráčům postupem času kamarádů přibývá, jen tobě jich ubývá, zajímavé. Asi už lidem pomalu dochází, co jsi vlastně za kokota.
fanatic99 Aug 22 @ 10:43am 
nezapomeň to smazat dík.... Není to přece hezky komentář viď ? Já jen aby to blázen viděl taky.
fanatic99 Aug 22 @ 10:40am 
Dej si to pro přátelé pokuď máš blázna rád, jestli ne tak je videť kdo je ta pravá svině ze všech! Když to uděláš dám pokoj bláznovi. Jde jen o ten princip chci viděť jak ho bereš. jestli mě jen blokneš mám více profilu a není problém udělat další. Tady to máš několikrát aby sis to uvědomil. Pokuď na blázna sereš ok... Blázne vidíš že to je zmrd a příště se nikoho nezastavej teď ti ukázal jakej to je kámoš, smaž ho a dám pokoj nadobro i odejdu ze skupiny. Není to fake tohle myslím smrtelně vážně, jak se to stane jméno a fotku dám pryč a nadobro odcházím ze skupiny! Nevěříš ? Zkus to!