Lehrling †
Oktay Selim Özan   Istanbul, Turkey
 
 
GAMERS Network [www.gamers.com.tr]
GAMERS Twitch [www.twitch.tv]
Currently Online
Kurallar Silsilesi [Arkadaş Ekleme ve Gruba Davet]
Merhaba Türk video oyun severler,

Profilime geldiğiniz ve bu yazıyı okumaya başladığınız için sizlere teşekkürü bir borç bilir ve yazıya başlarken sizlere birkaç açıklama bulunma hissiyatına sahip olduğumu, bu hissi duygularımı açıklarken neden ve sonuç odaklı bir durumun söz konusu olacağını söylemek istemekteyim. Çünkü yazıda yer alacak gerekli açıklamalar başlıktan da anlaşılacağı üzere tamamen "Arkadaş ekleme (daveti)" ve "Gruba katılma (daveti)" olayları ile ilgilidir.

Görmüş olduğunuz Steam profilimi 17 Nisan 2010 tarihinde eğlenmek ve -aynı zamanda- eğlenirken de iş yapabilmek adına oluşturduğum için video oyun sektörüyle ilgili herhangi bir projeyle uğraşmayan, çalışmayan, katkı veya ilgi göstermeyen* 'oyuncuların' arkadaş davetlerini ya da grup davetlerini kabul etmiyorum.

Bana arkadaş daveti göndermek yerine profilimde yer alan Gamers Network Türkiye resmi grubumuza katılmanız, eğlencemize ortak olma anlamı taşımaktadır. Ayrıca bana arkadaşlık daveti gönderip ne yapacaksınız, kuzum? Gelin grubumuza birçok arkadaşımızla yani sizin gibi video oyunlarını seven bireylerle tanışın. Hem bazı dönemlerde düzenleyeceğimiz aktivitelerimiz aracılığıyla beraber oyun oynar, eğlenir ve belki de... Vereceğimiz hediyelerden yararlanırsınız! Belli mi olur, değil mi?

Birazcık tuhaf gelebilir bu açıklamam, ama yüzyüze gelip iş yaptığım, konuştuğum arkadaşlarımla ve dostlarımla burada da gülüp ve eğlenmek istemekteyim. Bundan dolayı Steam profilimi bir sosyal "ağ" hesabıymış gibi kullanmak istemiyorum.

Neyse, derdimi tasamı içtenlikle ve sıkıntısız anlattığıma göre fazla söz yazarak sizi sıkmayayım. Yazının başında da dediğim gibi, sizlere teşekkür eder, herkese bol oyunlu günler ve iyi eğlenceler dilerim. Yazımı da burada noktalarım.Saygılarımla,
Oktay Selim ÖZAN

*İlgi göstermek: oyun alıp oynamak değil tamamen amatör olarak bir oyun projesinde yer almak ya da kendi başınıza -dişiniz ve tırnağınızla- bir oyun projesi yaratmaktır.
Favorite Group
Gamers Network TR - Public Group
Gamers Network Turkiye
108
Members
3
In-Game
16
Online
0
In Chat
Screenshot Showcase
Kahramanlar asla arkasına bakmaz. | The heroes never look back.

Recent Activity

41 hrs on record
last played on Nov 17
895 hrs on record
last played on Nov 16
0.1 hrs on record
last played on Nov 12