Recent reviews by Hassan

Gra dekady.
Posted November 23, 2023.
Wspieram praktycznie od samego początku i przez 5 lat developmentu się nie zawiodłem. Pożeracz czasu, generator komedii, źródło frajdy, synonim miłości i pasji do tego co się robi. Dla mnie gra roku - gra tych wszystkich lat w których od prostego pomysłu zrobienia zaktualizowanej wariacji Dwarf Fortress i trudnych początków, przerodziła się w prący do przodu projekt całego studia i całej otaczającej i rozbudowującej ją społeczności. Wiesz co robi ta gra? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całej społeczności. To jest gra na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą grą? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Konkurować może jeśli idzie o zaangażowanie twórców i społeczności jedynie z Path of Exile.
Posted November 24, 2018.
Jedyna gra wieloosobowa podczas której wyciszyłem się na tsie, darłem się na piszących do mnie ludzi (nowe wiadomości mają sygnał!) i siedziałem z oboma słuchawkami na uszach i dźwiękami rozkręconymi do maksimum.

Ale dwóch skurwieli usłyszałem, zanim oni usłyszeli mnie.

Doskonała, szczególnie z błędami.
Posted November 26, 2016.
Jest za drogi żeby nim rzucać kiedy gram w Dark Soulsy. 10/10, umierałbym nieustannie.
Posted June 30, 2016. Last edited June 30, 2016.
CS:GO Review
Sama gra jest do dupy. Mechanika i gunplay jest antyczny, nudny i nieciekawy, fajny był może z 15 lat temu. Fizyka jest śmieszna i nieco przygnębiająca, fizyki broni nie ma (chyba, że za fizykę uznaje się rosnący w okręgu odrzut i lecące coraz wyżej i wyżej pociski), granie snajperkami też fajne i przykuwające oko było może te 15 lat temu. Nie wiem, czasy Quake'a i gier bazujących na growej fizyce tego typu już chyba powoli przemijają a na pewno mnie kręcą coraz mniej. Podobnie quickscope'y i oporowe 360 obroto-przeskoko headshoty z Desert Eagla z saltem.

Ale jak ma się te 4 osoby z którymi się siedzi, gra turniejowo, kiedy trzeba ze sobą ściśle współpracować, żeby doprowadzić do zwycięstwa, kiedy gra drużynowa jest najważniejsza a sukces często zależy od tego jak dobrze uzupełnia się zespół, antyczny gameplay, śmieszna fizyka i losowość gunplay'u idzie w kąt i chce się grać kolejnego, kolejnego i kolejnego mixa. Przy czym ta realizacja taktyki małych oddziałów funkcjonuje znacznie lepiej (i jest znacznie bardziej pozbawiona błędów) niż w Armach i BFach (hue, taktyka w BFie).

Do grania tylko jak ma się kumpli do grania turniejów. Bez nich to lepiej sobie łupnąć w BFa 3kę. Mniej nerwów, mniej Rosjan.
Posted August 14, 2014. Last edited August 14, 2014.
Zmarnowane 5 minut życia, których nie odzyskam.
Posted July 20, 2014.
Posted May 28, 2014. Last edited July 28, 2014.