Recent reviews by Donjaate

Kupując Undertale nie wiedziałem na co mam się przygotować. Szczerze, to nawet myślałem, że będzie to nudna i nieciekawa gra. Cieszę się jednak, że ją kupiłem. Gra często zaskakuje różnymi zwrotami akcji, potrafi rozśmieszyć, ale jednocześnie wzruszyć. Serdecznie polecam wam ten tytuł, zwłaszcza, że aby zrozumieć całą fabułę, to trzeba przejść go kilka razy.
Nie zastanawiajcie się tylko kupujcie!!!
Posted November 24, 2016. Last edited November 23, 2023.
To the Moon jest po prostu niesamowitą i wzruszającą przygodą, którą każdy powinien przeżyć. Nie wiem co mogę więcej powiedzieć o tym tytule. Po prostu kupcie i zagrajcie bo warto.
Posted January 2, 2016. Last edited April 29, 2022.
Kupiłem Portala 2 na promocji świątecznej, bo spotkałem się z wieloma pozytywnymi recenzjami na temat tej gry. Pomyślałem wtedy, że kupię i zobaczymy co będzie. Powiem tyle - NIE ZAWIODŁEM SIĘ, a wręcz przeciwnie. Gra jest zajebista. Cała fabuła, która bardzo wciąga, tryb multiplayer, edytor poziomów, no po prostu super! Chyba będę musiał zaopatrzyć się w pierwszą część bo mam niedosyt i chcę więcej!
Posted December 29, 2015. Last edited November 26, 2022.
Genialna fabuła, genialna muzyka, genialna rozgrywka.
Posted April 29, 2015. Last edited April 29, 2022.
Bardzo dobra gra, która jest wciągająca i ciekawa. Różne DLC pozwalają na wiele godzin zabawy w świecie pełnym potworów i różnych dziwnych istot. Polecam, zwłaszcza kiedy jest na promocji :)
Posted June 20, 2014. Last edited November 25, 2020.