0.0 hrs last two weeks / 9.6 hrs on record (9.2 hrs at review time)
Posted: Jun 20, 2015 @ 12:36am
Updated: Jun 24, 2015 @ 7:32am

Wormsy, ach te wormsy. W ''robaczki'' grałem jako szkrab. Najbardziej podobała mi się odsłona Worms 4 Totalna Rozwałka. Ultimate Mayhem to zmieniona wersja oryginału. Walka odbywa się pomiędzy minimum dwoma do maksimum czterema drużynami, które w turach przez określoną liczbę czasu mają możliwość wykonania akcji, najlepiej uszczuplającej oddziały robaków przeciwnika. Dostępna jest masa zabawek, takich jak dynamit, bazooka, jetpack, działko strażnicze, bananowa bomba, granaty, owce i superowce, nalot zrzucający rakiety lub grubaska, kij baseballowy czy w końcu łuk. A to tylko część z nich. W grze spędzić czas możemy na przejściu kampanii, w której sterujemy stworzoną przez nas unikalną, wyjątkową drużyną robali, która oferuje niemałą ilość misji. Oczywiście dostępny jest także tryb multiplayer, a jeśli nie chcemy grać z obcymi, to zawsze możemy zaprosić kumpli. Fakt, na jednej klawiaturze to trochę kłopotliwe, ale nie mniej zabawne. Jeśli tęskicie za czasami trójwymiarowych wormsów, musicie w Ultimate Mayhem zagrać.