Products
Products
in account

Recent reviews by Belgardion

Showing 1-2 of 2 entries
No one has rated this review as helpful yet
42.5 hrs on record (33.1 hrs at review time)
Много разтоварваща, супер забавна и интересна.
Posted November 23, 2017.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
3 people found this review helpful
25.3 hrs on record (18.9 hrs at review time)
Една от най-любимите ми RTS игри, може да се каже, че съм израстнал с нея.
Преминаването през кампанията и различните ситуации в които те поставя играта + връзката с митологията на различните народи, е каквото ме накара да се влюбя в играта, а expansion-а с титаните беше много добро допълнение към вече завладяващия геймплей.
Графиката е също на много добро ниво за толкова стара игра. Е, в zoom-нато състояние, героите наистина не са първа хубост с ръбестите си крайници и "нарисувани" лица, но това прави впечатление единствено при cut сцените от кампанията. Сградите са красиво изпипани и наистина си личи труда, който дизайнерите са вложили в тях. Друго относно графиката, което може да се каже, че не ми хареса особено е терена, най-вече поляните. Прекалено изкуствени ми изглеждаха, ако мога така да се изразя. :D
Музиката естествено е страхотна. Напълно в духа на играта и ти позволява тотално да се "гмурнеш" в света на AoM.
Забелязах обаче, като я играх наскоро едно нещо, което изключително много ме дразни. Отзивчивостта на единиците понякога е много зле. Особено, когато им зададеш да отстояват някаква позиция или ги подредиш в друга формация, просто не я изпълняват така, както аз искам. Друг минус е заклещването на единици по скали и възвишения, при което единствения вариант за освобождение е да ги убиеш. За щастие това се случва много рядко и не е болка за умиране.
В крайна сметка играта все още има живот в себе си и е достатъчно на ниво, че да прави конкуренцията и на по-новите си съперници в жанра. Но оставям това на Вас да решите, понеже както отбелязах в началото на ревюто си, не съм толкова голям фен на RTS игрите, нито пък съм толкова добър играч.
Като крайна оценка мога да й дам заслужена 8/10.
Posted January 11, 2015. Last edited November 26, 2016.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
Showing 1-2 of 2 entries