Recent reviews by WrOObel

Posted November 14, 2014.
Mogę twardzo stwierdzić, nie jest to kolejny trywialny H'n"S, tudzież kolejna gra, którą odinstalowuje się po kilku godzinach (chyba, że ktoś nie lubi tego gatunku)... Wspaniała różnorosdność modelu postaci, a przede wszystkim potworów i otoczenia. Potężny arsenał, który nadaje się do "Socket'owania", "Upgrade'owania". Drzewko rozwoju niczym pajęczyna rozpościera się po ekranie, dając nam możliwości nieograniczone co do buildu danej postaci, jak i nie ogranicza nas w jednym konkretnym kierunku jak to bywa w większości gier tego typu, skill'e pięknie wyglądające, no i fabuła (jako taka) która zasługuje na duży plus.
Posted September 12, 2014.
Bardzo dobra gra MMORPG. Taki, darmowy klon WoW'a pod względem interfejsu. Polecam
Posted June 30, 2014.
Gra, od polskiej wersji różni się diametralnie, nie chodzi o wygląd, rogrywkę czy postaci (co do postaci to po części taki ADD) - lecz o community, PvP, Co-Op jest na wyższym poziomie i najważniejsze jest o wiele wyższa kultura.... a co do wersji EU/PL <--- na prawde paskudny Dubbing który niszczy mangowy klimat..... wole grać w wersji Japońskiej voice z Eng sub. - Podsumowując - jeżeli chcecie wybrać zdrowo "opóznioną" patch'owo, z polsko języcznymi japonsko/mangowymi postaciami to wybierzcie PL, ja polecam właśnie tę GLOBALNĄ.....
Posted June 26, 2014.
Gra jako survival horror FPP przebija wszystko, wspaniałe animacje - jedna z pierwszych gier zrzucona na taki format! Wiele godzin miłej gry, lub hardcorowej rozgrywki w co-operacji!
Posted April 16, 2014.